Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pickwick gyümölcsteát kaphat...

Pickwick gyümölcsteát kaphat 6.5-hó babám (gyerektea)?

Figyelt kérdés
És hol lehet kapni,jobban megéri mint a granulátumos?
2010. jan. 1. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Négyszázvalamennyi az auchanban ha jól emlékszem. Elég drága mi 4 hós korunktól ezt ittuk de most váltottam sima gyümölcsteára mert tényleg drágállom. Én egy filtert teszek egy bögrébe és van, hogy 2x is csinálok neki egy nap.

10,5 hós

2010. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tényleg drága, ha egy filtert tesz az ember egy bögrébe.Én másfél literbe teszek egy filtert, és én is azt iszom.Nincs benne koffein, így szoptatásnál sem problémás, és nagyon finom.Én a sparban szoktam venni, de nem tudom pontosan mennyi, olyan 400-500 között.
2010. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 325.- ért vettem az auchanban. Én 1 literhez teszek 1 filtert, azt meg is issza 1 nap alatt a babám. Így 20 napra elég. A milupa granulátumos 3 napig elég neki és 700-800 forint körül van. SOkkal olcsóbb a pickwick. És igen, adhatod a babádnak, mert nincs benne koffein.
2010. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
spar,tesco
2010. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én ugyanazt a teát adom a kislányomnak amit mi iszunk csak neki nem csinálom olyan erősre
2010. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
400 Ft-on felül van, én is 1 filtert teszek 1 liter vizbe.Szoktam hozzátenni még sima csipkebogyó filtert is.(az is pickwick) Kb. 8 hós korától kapja ezt , elötte hipp granulátumot ittunk, de nagyon drága .
2010. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!