Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babám ihat pickwick...

5 hós babám ihat pickwick gyümölcsteát amit miis iszunk? Persze csak nagyon világosra készítve épphogy legyen íze! Amúgy a pickwick gyerektea mikortól adható?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Vannak Hipp-es babateák, add azt neki. Szia
2009. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szia.én nem adnék,ezek a teák nem babáknak készülnek,és lehet,hogy az van rá irva hogy gyömölcstea,de biztos van benne fekete tea is,meg sok egyéb anyag ami nem neki való még.
2009. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!A babád még kicsi a koffeinhez,amit ezek a "gyümölcsteák" tartalmaznak,ne adj neki semmiképpen!

Sok féle babáknak adható tea van,granulátumos,filteres...

Ha vásárolsz,nézz szét a polcokon.Az összetételüket kell gyorsan átfutni és ha nincs benne babák számára tiltott dolog,akkor adhatod nyugodtan.

2009. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A granulátumosnak nem vagyok nagy híve, mert vannak benne olyan dolgok,amilyért nem szivesen adom a babámnak!

Filteressek milyenek vannak?

2009. szept. 10. 07:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai még ezeknek a teáknak az adása!Én is ezen gondolkodtam a napokban,hogy jön a tél és a séták alkalmával jó lesz inni egy kis meleg teát!Én sem vagyok híve a granulátumosnak,a dokinénivel egyetemben!De ha bemész egy patikában vagy drogériába ott adnak valódi gyümölcsből készült teákat,igaz nem olcsók de finomak.Mi ha meg vagyunk fázva akkor olyanokat iszunk!Szerintem a kicsinek is olyat fogok venni!
2009. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Én a nagynak vettem a pickwick gyerekteából,és baromi rossz,legalábbis szerintem na meg szerinte is.Igaz ő már 14 éves!
2009. szept. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem ihat
2009. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
második vagyok.van babamosoly bébi tea,az filteres,igaz 6 hó van rá írva,hogy ihatja de még mindig jobb mint a ti teátok.de van több féle is,én most rendes zacskós teát főzök neki,levendula,citromfű keverékéből,nagyon pici arányokkal.az teljesen természetes az biztos.
2009. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vannak filteres teák is, amiket ihat (a granulátomosnak én sem vagyok a híve). Én Babylove édeskömény teát szoktam neki adni, vagy csipkebogyót. Egy párszor kapott már Milford gyümölcsteát is (ebben nincs feketetea), de az enyém már 14 hós.

Olyat semmiképp ne adj neki, ami fekete teát tartalmaz.

2009. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szia!Én is azt adom a lányomnak,mert a cukros granulátumost én se csípem.A babateák/mecsekbaby,babamosoly/mind valami nyügre van-nekem doki azt mondta ne adjak olyan teát,ami pl.hasfájásra van/mecsek/Ha nem fáj a hasa.

Én 6 hótol adom és ebben nincs fekete tea.

Nem rakok bele semmit,jó hígan és nem is rossz!

2009. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!