Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más fél éves baba is csinálja...

Más fél éves baba is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Amikor hason van,teljes erejével nyomja ki magát és erölködik meg nyög közbe. Miért csinálja ezt? köszönöm
2012. nov. 5. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, megpróbál négykézlábra állni, vagy ha az már megvan, akkor mászni.
2012. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom,hogy szeretne valamit,de többször is volt,hogy pl a pihenőszékbe is egy pillanatra megfeszíti magát és nyög. Csak nem tudom miért csinálja ezt...
2012. nov. 5. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy másfél éves???? Ennyi idősen szaladni kellene nem a négykézlábra állást gyakorolni és pihenőszékben ücsörögni nem?!
2012. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jégtánc ***** válasza:
Szövegértelmezésből gratula:))) Enyém is csinálta:)
2012. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neeeem!!!! Fél éves!!! De úgy kérdeztem,hogy más babája is félévesen csinálja ezt?? :)
2012. nov. 5. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Még földhöz is fogja magát verni... csak várj egy picit.

Ha valami nem tetszik neki, akkor az enyém is megfeszül az etetőszékben és hátraveti magát.

Volt egy időszak, amikor a földre dobta magát és hisztizett, de nem reagáltam rá.

Úgy sem tudod felvenni, mert kicsavarja magát a kezedből.

Rájött, hogy ezzel semmit nem ér el, és abbahagyta.

Most 15 hós kislány.

2012. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!