Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti visszavinnétek az orvoshoz?...

Ti visszavinnétek az orvoshoz? Részletek lent.

Figyelt kérdés
4,5 hónapos babám pont egy hete náthás már, meg köhögött is, így múlt szerdán elvittem dokihoz. Láza nem volt. Kicsit be volt gyulladva a torka, a doki Ca-Kid kálcium szirupot írt neki azt kapja meg Cebion cseppet adok neki napi 6 cseppet. Nasivin sanft-ot is cseppentettünk neki, de már abbahagytam, mert 5 nap már letelt, tovább nem lehet használni, ha jól tudom. Már kicsit jobban van, nem kell olyan gyakran porszívózni az orrát, kb. napi 3-4szer, de még rekedt a hangja. Láza továbbra sincs. Nem tudom visszavigyem-e a dokihoz megnézetni, vagy várjak még és meggyógyul. Tapasztalt anyukák segítsetek légyszi, első baba!
2012. nov. 5. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem vinném vissza pláne, ha már láthatóan jobban van.

Tudom, első babával sokan többet aggódnak a kelleténél, de azért nem kell minden kis megfázással orvoshoz rohangálni és gyógyszerrel tömni szegény gyereket.

2012. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj még kicsit, viszont ha nem gyógyul meg, én pénteken visszavinném, nehogy hétvégére legyen rosszabbul. Engem még sosem szúrtak le, hogy fölöslegesen vittem.
2012. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és nem biztos, hogy ír fel további gyógyszert, de enyémen pl. nem ismertem fel a hörgőgyulladást, kicsit kába volt, nyűgös, néha köhhintett, aztán mikor vittem orvoshoz, közölték, hogy nagyon beteg.
2012. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!