Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba illik-e vinni...

Babalátogatóba illik-e vinni saját készítésű ajándékot? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Saját kézzel készített üvegfestményre gondoltam A/4-es méretben. Reich Károly (mesekönyveket illusztrált) egyik rajzát adaptálnám. Kezdjek bele, vagy halva született ötlet? Inkább a snassz, megszokott ajándékot vigyem? (pelus, törlő, anyának csoki)

2012. szept. 28. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

hááááát..

én igen, jobban örülnék kezdetben a pelenkának, popsitörlőnek..


pontozzanak le, de ez van :)


34 hetes kismama

2012. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, mert a babának mindene megvan, és még annál is több... :-) Szóval nagyon jól állnak anyagilag, talán a legdrágább pelust használják, és sok a rokon, barát, akik valószínűleg a megszokott babaholmikat fogják vinni. Szerintem félévre való pelus, és mindenük meglesz.
2012. szept. 28. 16:09
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi mindenkitől pelust, ruhákat kaptuk. Szerintem is ennek jobban örülnek ilyenkor:)
2012. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Furán néznék ha festménnyel állitanál be.

Gyümölcs,babajáték,tipegő (oké,megvehetik,de Azt Tőled kapja),mesekönyv ha maradandót akarsz

2012. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, most már teljesen elbizonytalanodtam. Azt hittem, hogy ha beállítok a 10. csomag pelussal és törlővel, valamint az 5. ajándék rugival, ami a sorban már a 10. mert anyuka is vett már párat, akkor arra tuti, nem fog emlékezni, melyiket hoztam én. Emlékszem, hogy amiket én kaptam, miután megszültem, és hozzám jöttek, nem találtam benne semmi eredetit, hogy pelust, és ruhát hoztak. Örültem, de egyik sem volt maradandó, és nem mesélem a gyereknek, hogy "Nézd, ezt x.y. hozta, amikor megszülettél!" Akkor elvetem az ötletemet, és elmegyek a dm-be bevásárolni! :-)
2012. szept. 28. 16:33
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi vittünk már saját készítésű dolgot, és igazán nagyon örültek neki. Szintén megvan mindenük, iker lányok, így rögtön duplát kaptak, kis színkülönbséggel. Ilyet kaptak: [link]
2012. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg tök jó ötlet. Ha úgy is mindene megvan, akkor ez tök jó szerintem:)
2012. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Igen én is ilyen labdát vettem a meskán babalátogatóba.

Szerintem ha nem szorul rá a pelus,rugi, törlőkendőre akkor ne vigyél azt, elég személytelen.

2012. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

A4es üvegfestményt én se tudnám hova tenni.


ha egyedit akarsz, akkor inkább az ablakba készíts (babaszobába) valami szép képet, vagy fiamnak takarót hoztak, amibe a nevét belehímeztették -szerintem ez tök jó ötlet. vagy lehet vinni hálózsákot is, vagy saját készítésű sütit a családnak...

2012. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Itt a labda készítés leírása.

[link]

2012. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!