Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszavigyem, visszavinnétek...

Visszavigyem, visszavinnétek ezt a játékot? Lentebb

Figyelt kérdés
Vettem a kisfiamnak egy szerszámos készletet, van benne egy elemes fúró (2 db ceruzaelemmel), de itthon vettem észre hogy a fúró használat közben szikrázik, még direkt kis ablaka is van a nagyobb élményért. Igaz,ez a dobozán rajta van,de akkor nem is figyeltem. Szerintem ez önmagában is veszélyes,nem a hatalmas feszültség miatt,hanem mert egy kis szikra is okozhat tüzet.Ráadásul égett szaga van, büdös. Visszavinnétek? Viszaveszik vajon?Hisz rajta volt a dobozán hogy szikrázik. Egyáltalán nem is értem, hogy kerülhet forgalomba ilyen játék!! Vagy én dramatizálom túl?
2012. okt. 23. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha rajta volt a dobozán, hogy szikrázik akkor te dramatizálod túl. Nem hiszem, hogy annyira veszélyes lehet amúgy ha árulják. Ha 3 napja vetted max akkor vidd vissza elvileg elállhatsz 3 munkanapon belül a várlástól, vagy kérdezd meg, hogy más hasonló értékű játékot nem-e vehetnél, azt meg visszaveszik. Az már más kérdés, hogy a kisfiad nem-e lesz csalódott mert elviszed.
2012. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagában azzal, hogy szikrázó fénye van (nem hiszem, hogy ez valódi szikra), nincsen gond. Az már inkább aggodalomra ad okot, hogy égett szaga van és büdös. Én tutira visszavinném, kicseréltetném. Ha a másik is ilyen, hát akkor nem hibás, hanem ilyen a játék.
2012. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a fénye szikrázik,hanem látszik is hogy ha megnyomom a gombot,vmi hozzáér valamihez,és rendesen pattog a szikra.Igazi.És büdös.
2012. okt. 23. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha büdös mindenképp visszavinném. Hol vetted?
2012. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tesco :S
2012. okt. 23. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. Ha nem veszik vissza küld el a fogyasztó védelembe, hogy vonják vissza.
2012. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Mindenképp visszaviszem. Rosszul nem járnak mert néztem egy munkapadot,rá kell fizetnem egy kicsit,de gondolom az normálisabb.Majd jól megnézem.De ha kiharcolok egy benzintérítést,még lehet rá se kell fizetnem.
2012. okt. 23. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Tesco? Benzintérítés, persze, örülj ha visszaveszik.

Mi a fogyasztóvédelemmel harcoltattuk ki, hogy a rossz távirányítós autót visszacserélhessük 3 napon belül, így is kikötötték, hogy csak játékra...

Biztos nem veszünk ott több játékot!

Kérdésedre válaszolva, vidd vissza, de a szag miatt. Sok szerencsét!

2012. okt. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kikerekedett szemmel néztek,h ez durva, szó nélkül visszavették!!! Kicseréltem egy sokkal szuperebb szerszámosra, le is volt értékelve 7ezerről 5500ra!! :)Kicsit fizettem pluszba. Benzintérítést nem adtak,ez a legkevesebb.
2012. okt. 25. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!