Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a hozzátáplálást semmiképp...

Ha a hozzátáplálást semmiképp nem almával és őszibarackkal szeretném kezdeni, akkor mit ajánlanátok első 2-3 ételnek?

Figyelt kérdés
Azt is szeretném tudni, hogy hol érdemes december elején alapanyagot venni, vagy ilyenkor egészségesebb a bébiétel?
2012. nov. 5. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én nem értek témához, de az biztos, hogy több olyan allergén étel van, amit minél előbb jobb bevezetni. PL tej allergia is könnyebben alakul ki azoknál, akik nagyon későn isznak tejet.

Szóval csak azt akarom írni, hogy tényleg keress egy hozzáértő orvost.

2012. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tanácsokat.

Kedves 11-es válaszoló! Én is hallottam már ezt az elméletet a tejjel kapcsolatban. Nehéz a döntés, mert nekem pl. az almát és a barackot már 2-3 hónaposan adták. Tehát biztos nem a késői bevezetés miatt lettem ezekre allergiás.

2012. nov. 6. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!