Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit alszik...

Normális, hogy ennyit alszik a 28 napos babám?

Figyelt kérdés
Reggel fél7kor evett,aztán még nézelődött,kalimpált,elvoltunk a nagy ágyban. Kb fél9kor aludt el és csak 12-kor kelt,hogy éhes. 90-et evett,pedig ilyen nagy szundik után vagy 120-at szokott. Baj lehet,hogy ennyi ideig meg sem éhezett és ilyen hosszasan alszik? Aggódom érte,mert általában 2-3 óránként kel, ha mondjuk evett és utána még 1 órát nézeget,akkor is. Tegnap vittem magammal ide-oda,védőnőnél fel kellett kelteni,aztán aludt vissza. Mentünk sapit nézni neki,ott is felkelt,vissza aludt. Összesen 4 és fél órát aludt akkor is. Ezelőtt ilyen még nem volt.
2012. nov. 6. 13:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy a védőnő szerint még sárga,de holnap a doki majd biztosabbat mond. 3870 grammal,3980-al jöttünk haza a kórházból és tegnap az egy hónapos mérésen 4910 volt a súlya.
2012. nov. 6. 13:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom vasárnap volt 1 hónapos és azon a héten már végig úgy aludt,hogy este 7-8tól hajnal 3-4ig.Ha éhes,felkel.Egyáltalán nem sok alvás a fél9től 12ig.A lányom 4 órát alszik átlag,utána eszik 120-140et.Este pedig ugyanúgy 120-140et eszik és 8órát alszik rá.De ma megint rossz napja van,mert azt csinálja,mint az első két hétben,hogy semmit nem alszik.Az elején megszokta,hogy mindig kézben van ha kicsit sir már,így 10-12órákat ébren volt,mert 20-40percenként felkelt orditani,hogy kézben legyen.
2012. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!