Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szoltok a görbémhez?...

Mit szoltok a görbémhez? általában 28 napos a ciklusom, de egyszer volt már 33, ezért nem merek még tesztelni, de ennyit nem szokott késni.

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 28. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:
2009. júl. 28. 18:01
 2/7 anonim ***** válasza:
várj még egy hetet szerintem, eleg kesőn kezdett emelkedni a hőd, korai lutealisban vagy.
2009. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gondolod hogy késöbb vol pé-m mint szokott? mert ma is 36,7 a höm és neg lett a tesztem de még nem jött meg.
2009. júl. 29. 08:30
 4/7 A kérdező kommentje:
2009. júl. 29. 08:33
 5/7 A kérdező kommentje:
ma a reggeli Gabrielle tesztneg lett, 3 perc után kuka. a párom az elöbb felhivott hogy kikukázta és van ott egy másik vonal is.. na gpndoltam nem látja jol, hazajöüttem, és van ott valami, csak azt is tudom hogy idön tul nem lehet alapozni.. de ez a vonal inkább halvány sárga. a mensi sehol csak a megjön érzés.. vélemények?
2009. júl. 29. 16:00
 6/7 A kérdező kommentje:

azota sincs semmi, de a höm esik, holnap tesztelek. ma egy hete hogy késik.

[link]

2009. júl. 31. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:
de lement a hőd, es meg csak a 11.napon vagy a lutealisban.vagy megjon ma, vagy 2nap mulva
2009. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!