Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tervezett babák szülei,...

Nem tervezett babák szülei, Nektek hogy alakultak a dolgok?

Figyelt kérdés

Nálunk a kislányom 8 hónapos volt, amikor "sikerült" a kistestvére, és azóta igazi hullámvasút az életünk. Alapvetően boldogok vagyunk, de a sok nehézség miatt vannak igen sötét időszakok is...

Mesélnétek, milyen a kapcsolat az apával, első vagy többedik bébi a kis meglepetéscsomag és mi befolyásolta a döntéseteket. Biztos nem én vagyok az egyetlen ilyen "ügyes" :).



2012. nov. 6. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Pont aktuális a dolog nálunk. 5. babám 4 hónapos volt most, és újra terhes vagyok, szerintem legalább 4 - 5 hetes. Hát a hullámvasút az ismerős, szerettünk volna most már megállni, de nem jött össze. Mit ne mondjak, van bennem félelem, de remélem végig tudjuk majd együtt csinálni.
2012. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem a kisfiam igazi jutalomfeladat, és a kis kedves, türelmes természetével mindig levesz a lábamról. Amíg vártuk, mindig azon agyaltam, hogy tudok-e annyira szeretni még egy bébit, mint a nővérkéjét, aki pedig már a legelején sem volt egy egyszerű eset.
2012. nov. 6. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

17 hónap lett köztük, a második baba óvszerbalesetből sikerült be, másnap estére vártam és meg is jött, gondoltam akkor nem kell 72 órás tabi... nálunk így csúszott be a kis cseles.

A férjem nem akarta megtartani, én ragaszkodtam hozzá. Mostanra ki lehet jelenteni, hogy erre ment rá a házasságunk (már 4 és 2,5 évesek a gyerekek, nem váltunk el, egy ideje langyos csendesvizi béke van itthon). Nagyon megterhelő volt érzelmileg végigcsinálni így a várandósságot és az első időszakot, a férjem elutasítóan bánt a gyerekkel, utált engem amiért belekényszerítettem ebbe a helyzetbe stb. Mint utóbb kiderült, hónapokon át csalt (a várandósság alatt kezdte és több hós volt a kicsi mikor kibukott a dolog).

Én megroppantam érzelmileg.

De akárhogy is alakult a férjemmel a dolog, ugyanígy megtartanám mindennek a tudatában is!!!!!!!

2012. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Pont olvastam is tegnap a kérdésedet, ha igaz :).

Drukkolok Nektek, és egy ilyen "hálás" kicsit kívánok, mint a kisemberem!

2012. nov. 6. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, én tettem fel a kérdést tegnap.

2! Nagyon sajnálom a házasságotokat, nagyon nehéz lehet így élni.

2012. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. Nálunk is volt sokkhatás, mikor kiderült... :( regényt tudnék írni, hogy mi minden volt azóta. Most ott tartunk, hogy apjuk fog itthon maradni a kicsivel, mert épp én tudok visszamenni, nekik meg alig van meló. És rettenetesen elúsztunk anyagilag. De mindig arra gondolok én is, hogy az a kisfickó mindent megért. A nővérét is imádom, csak ott ugye más volt az alaphelyzet.
2012. nov. 6. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de 4-5 gyerek után ha nem akarsz többet miért nem kötteted el magad? Azért is kérdezem mert mi 3 at szeretnénk és utána felmerült lehetősségként.
2012. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezer bocsánat ,nem ehhez a kérdéshez akartam írni az előző hozzászólásomat :O
2012. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!