Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok olyan készítmények...

Ajánlanátok olyan készítményeket, amelyek herbáriumban kaphatóak, gyógynövényekből készültek és segítenek az enyhe depresszió kezelésében és szorongásoldásban, hangulatjavításban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam már enyhe depressziós. Elutasítottam a gyógyszeres kezelést, megpróbáltam saját magam kilábalni belőle.


Fél év alatt sikerült nagy nehezen: rászorítottam magamat arra, hogy igenis találjak örömet az életben, a tevékenységeimben, amiket régen szerettem. Azóta még egyszer visszatért ez az állapot, de akkor már csírájábsan felismertem, nem hatalmasodott el, és akkor is sikerült belőle kimászni cirka 2 hónap alatt.


A kérdésedre válasz: szorongásoldásban segíthet a levendula és a citromfű-tea. Hangulatjavítónak tökéletes a csokoládé.

2010. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orbáncfű-tea vagy ezt tartalmazó készítmények.
2010. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is az orbáncfű teát tudom ajánlani, azt ismerem, és használom is olykor. Nekem nagyon bevált!
2010. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dettó :) Orbáncfő és citromfű. De vannak ilyen spec. gyógyteák, hogy "nyugtató hatású" vagy "nyugtató teakeverék", azok sem rosszak, nézd meg az összetevőiket, rá van írva a dobozra, és válogass.

Nálam a citromfű a favorit.

2010. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, Rhodiolin gyógynövény-kapszuláról van esetleg valakinek tapasztalata?
2010. febr. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!