Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb légzésfigyelő?

Melyik a legjobb légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
tapasztalatok?

2012. nov. 6. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A légzésfigyelő felesleges. :) Hidd el, tapasztalat! Lélegzik a kicsi magától is, bízz benne :)
2012. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk AngelCare van,meg vagyok vele elégedve,(jó,hogy volt,csak ennyit írok)
2012. nov. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
AngelCare volt nekünk, én nagyon meg voltam elégedve vele.
2012. nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ÁlomVirág légzésfigyelő. Nekünk ilyen volt,és nagyon megbízható. Én nagyon szerettem.
2012. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi is angelcare, ami már három babát kiszolgált tisztességben és mindig megbízható volt. és főleg megnyugtató, de azért azt tudnod kell majd, ha beriaszt mit kell tenned, különben felesleges az egész. gondolok itt az újraélesztés technikájára stb.
2012. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 7. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
mi is angelcare, ami már három babát kiszolgált tisztességben és mindig megbízható volt. és főleg megnyugtató, de azért azt tudnod kell majd, ha beriaszt mit kell tenned, különben felesleges az egész. gondolok itt az újraélesztés technikájára stb.
2012. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!