Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Füllyukasztás!? Győri Kismamák...

Füllyukasztás!? Győri Kismamák/Anyukák! Hol, kinél és milyen módszerrel, mikor és mennyiért lyukasztattátok ki kislányotok fülét?

Figyelt kérdés
Két lehetőséget hallottam: az egyik, hogy kilövik orvosi fémmel, és az a fülbevaló marad a Kicsi fülében kb. 6 hétig, és utána lehet lecserélni arra, amit Ti szeretnétek, vagy a másik: Hogy rögtön azt teszik bele, ami a végleges. Igazából mi a kettő között a különbség és szerintetek melyik a jobb? 34 hkm

2012. nov. 6. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk lőtték itthon, és nem orvosi fémet tettek bele, mert az sem 100%-ban nikkelmentes, hanem orvosi műanyagot, swarovski kövekkel. Én fémérzékeny vagyok, ezért semmiképp nem akartam fémet a fülébe, majd ha nagyobb lesz. Nagyon szép kis fülbevalót kapott, meg nem mondanád, hogy műanyag:)
2012. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekunk vedoneni lotte ki a fulbelopisztollyal es orvosi fulbevalot eloszor.o hozott nehanyat,abbol valasztottunk egy szep kis koveset.negy hosan lovettuk ki.nagyon ugyes volt,kenni se kellett,be se gyulladt,baba is jol birta.aztan 4 honap mulva kicserelte neki arra a fulbevalora,amit szerettunk volna.
2012. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Baross úton van a Körmendy súdió, ott babáknak 1-2 hónapos kortól lövik 2500 ft.
2012. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves első válaszoló! Hol vettetek műanyag fülbevalót?
2012. nov. 10. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozta a csaj. A blomdahl fülbelövést kerestem meg a neten, nekik van Győrben is valami kihelyezett emberük, aki ott ezzel foglalkozik. Felhívtam, jött, egy csomó fülbevalóval együtt, azok közül választottam. Nagyon szép fülbevalóik vannak:) A miénk orvosi műanyag, swarovski kövekkel:D
2012. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Majd utánajárok.
2012. nov. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!