Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülbelövés babának. Mit tegyek?

Fülbelövés babának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap lövettük a babám fülét nagy hírű csajszival,hogy biztos jól sikerüljön... Iszonyúan elrontotta! Elsőt belőtte(másik színű fülbevalóval,mint amit kértünk) a második nagyon szarul sikerült,tanácsára újralőtte,ami szintén nem sikerült,ezért kivette a fülbevalót! Én meg este kivettem a másikat is,mert annyira sajnáltam. Ilyenkor ti mit csinálnátok a helyembe? Mennyit várjak? Tudnátok ajánlani valakit? Negatív kommentek kíméljenek! Köszönöm

2012. júl. 20. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, hogy beforrjon és akkor valakivel aki tényleg megbízható lövesd újra. Ha van ismerősötök akinek kicsi gyereke van akkor kérdezzétek meg, hogy ők hol csináltatták.
2012. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mennyit várjak,hogy összeforrjon? Nyom nékül fog gyógyulni?
2012. júl. 20. 09:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős a babád?mert ha még pici akkor inkább szúrasd át neki.mi 6 hetesen szúrattuk át, a kórházban ahol született onnan jött ki egy csecsemős és tök szuperül csinálta meg.
2012. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

6 heteseen a alányom fülét kilőtték és nagyon elrontották mindkettőt.

3 nap múlva este kivettem és másnapra összeforrt csak egy barna pötty maradt a helyén, de az is eltünt egy héten belül.

6 hónaposan lövettem újra.

Akkor mondták, hogy az volt a baj, hogy nagyon pici volt a füle, és azért nem sikerült

2012. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pár hétig hagyd pihenni a kis fülét (mondjuk 3-4 hétig), ilyenkor még hamar beforr nekik. Aztán inkább vidd el a kórházba vagy a védőnőhöz, inkább ők csinálják mint egy ilyen kontár. Sajnálom, hogy így jártatok.

Egyik lányomnak is félrement egy lyuk (2 napos volt), egyből újracsinálták, az jó lett. Az eredeti lyuknak nyoma sincs.

2012. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3 hónapos a baba! Nem tudom,hogy kihez forduljak majd,de mindenképpen várunk talán 2-3 hónapot is vele. Védőnőnk nem csinál sajnos... Annyira jó lenne ha valaki tudna ajánlani egy megbízható embert. Mondjuk benne is megbíztunk! Nagyon remélem,hogy nyom nélkül fog neki gyógyulni!!

2012. júl. 20. 11:28
 7/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem ne aggódj, nem fog látszódni. Én 17 éves vagyok és magamnak átszúrtam az egyik fülem, de elcsesztem és nekem se látszódik ahogy beforrt aztán a második már jobb lett. Lehet, hogy ember függő is, de ilyen picinél még nem kell félni, hogy meglátszik majd.
2012. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg,aki próbált megnyugtatni! Szerintetek az sem lesz baj,hogy az egyik fülecskéjét 3x fogják lőni? Mert most ugye az egyiket 2x kilőtték ami nem sikerült sajnos. :(
2012. júl. 20. 12:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj!

Ha a védőnő nem csinálja, szerintem menjetek vissza a kórházba, ott a csecsemős nővérek biztosan megcsinálják!

2012. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Merre laktok? Ha gondolod írj privit.
2012. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!