Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok a kórházi...

Tapasztalatok a kórházi füllyukasztásról?

Figyelt kérdés
Felajánlottál a csecsemőosztályon, hogy berakják neki majd a fülbevalót, amikor indulunk haza. Bármilyen fülbevalót vihetünk, nem csak belövőset. Kérlek írjatok tapasztalatokat, hogy a kórházban jól lyukasztották-e ki a fülét.

2012. okt. 11. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek lőtték, másodiknak szúrták (másik kórházban szültem a két lányomat).

De mindkettőnél allergén anyagú fülbevaló volt (az amit a belövéshez adnak). Én nem tennék be első körben aranyat.

2012. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányomnak is ott lyukasztották, semmi gondd nem volt vele!

Később izeg mozog, nem lehet úgy kamillával sem mosogatni mint pár naposan.

A gyermek orvos is dícsérte milyen jól tettük.

2012. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is berakattuk a fülbevalót a kórházban. Nagyon sírt, amikor visszahozták, és vele együtt én is, mert még véres volt a kis füle. Az első napokban, héten alkohollal kellett törölgetni a lyukat, picit begyulladt az egyik fülénél, de hamar rendbe jött. Szerintem, jó döntés volt.
2012. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, én általában ellene vagyok ennek, mert mi van, ha később nem is akar fülbevalót? Nekem nincs is, sőt a fülem sincs kilyukasztva, és örülök ennek. De azért kevesen vagyunk ilyen szokatlan elvűek.
2012. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!