Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos hasfájós bábának...

2 hónapos hasfájós bábának adtatok teát (csak szopizik)? Ha igen akkor milyent?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Köménymagos vagy ánizsos teát adtam mindegyiknek. Sokat segített nekik.
2012. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban dobták össze,a fene tudja mik vannak benne,de segített.
2012. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kicsikém 8 hetes koráig visított szinte egész nap és a védőnőnk mondta hogy a köménymagos tea csak azért van hogy az anyukák bedőljenek neki, amelyik baba ilyen hasfájós annak nem használ.Mi Espumizán cseppet adtunk neki minden evés előtt és volt hogy utána is vagy amikor visított és vállon tartva sétáltattuk.Csak szopizott és odafigyeltem mit eszek és iszok.Hála istennek kinőtte de most meg a foga miatt hisztis :) kitartás neked.
2012. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Katicaolaj ***** válasza:
A rooibos tea kiváló választás pocifájdalomra:
2012. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. nov. 8. 15:10
 6/7 A kérdező kommentje:
A rooibos teát holnap meg is veszem és kipróbálom.Remélem használ
2012. nov. 8. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi sem használt. Vettem először infacolt, utána angol vizet, espumisan cseppet, jöttek a különböző teák, de semmi nem volt jó. 3 hónapot végig szenvedtünk. Én mondjuk a rooibos teát "nyugtatónak" kaptam, nem fájdalom csillapításra.
2012. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!