Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek hasfájós a...

Anyukák, akiknek hasfájós a babája, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Mi napi 3 órát alszunk, a többit - szinte - végig sírjuk. 6 hetes a Csöppségem, de már én is sírok Vele együtt. Használunk Espumisant, Colief cseppet, próbáltuk az Infacolt. Tornáztatjuk, masszírozzuk, melegítjük a hasát,stb., de semmi nem használ..
2012. nov. 5. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kitartás,kitartás!Nálunk is ez volt...már totál kivoltam...

De már 2 éves,és az idő megszépíti a dolgokat:)

Decemberben szülöm 2. fiunkat,remélem vele jobb lesz a helyzet...:)

2012. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kitartás! Én 2 hónap után olyan voltam, mint egy zombi, együtt bőgtem a fiammal, ő a szobában, én az ajtó előtt. Már az őrület határán voltam, pedig a férjem rengeteget segített. Aztán egyik napról a másikra megszűnt, amikor tápszerre tértem át. :-O


Kitartás, kitartás, kitartás! ;-)

2012. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem jol birom sajnos.A csaladomat szinten megviseli a folytonos siras.15 hetes a fiam.


Kedves utolso en is ezen gondolkodom,h elapasztoma tejem es atterek tapszerre.ez az utolso esely talan,h ujra nyugalom legyen a hazban.

2012. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as:

Nekem is utolsó lehetőségem volt, kipróbáltam előtte mindent, semmi nem használt. Próbáld meg, hátha a tápszer megoldja. Én már nem bírtam tovább, pedig hízott rendesen, tehát nem éhes volt.


Kitartás, remélem, mihamarabb megszűnik ez a borzalom!

2012. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Volt h a fiam egesz reggel 6- este 8 ig 30 percet aludt,ezt 3 napon keresztul 6 hetesen... Nagyon nagyon rossz idoszak volt,de 2 honaposan elmult,egyik pillanatrol a masikra! kitartas!
2012. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szoptatós tea okozta,mint utólag rájöttem.Abbahagytam és 2 nap múlva mint akit elvágtak! Azóta egyszer sem fájt neki.
2012. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nehéz időszak ez, kb. 2 órát alszom 2-szer 1 nap,de eszembe sem jutott, hogy az anyatejet lecseréljem tápra. Beszélj gyerekorvossal, amiket felsoroltál azokon kívül még van egy pár lehetőség. Az infacolból próbálj dupla adagot adni, nekünk az vált be úgy tűnik. Van valamilyen kevert por is, ami receptköteles, de azt csak utolsó esetben vetik be védőnőm szerint.
2012. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 alaszka ***** válasza:
Ezen csak az idő segít sajnos, nekem mind a2 lányom ilyen volt, az egyik 3 hetesen kezdte, a másik pedig 6. A kicsi minden nap délután 5-től gyakorlatilag este 10-ig ordított, vagy később kezdte, és éjjelbe nyúlóan sírt. Nálunk sem vált be semmi, a 6. csodaszernél feladtam, onnantól minden este rákészültem, hogy nem tudom majd letenni, ezen ne akadjatok ki, de a konyhában is úgy pakoltam el, hogy a fél kezemen csüngött a baba, a másikkal meg tettem-vettem. De általában a kezemben is ordított, viszont így azt éreztem legalább, hogy minden tőlem telhetőt megteszek. Éjjel hetekig úgy aludtunk, hogy ő a mellkasomon, vagy én a fotelban, ő az ölemben. Nekem akkor azt mondta az orvos, hogy ez kólika, ami nem kifejezetten hasfájás, hanem egyszerűen időbe telik, míg megszokja a külvilágot, és alkalmazkodik hozzá. Van amelyik gyerek hipp-hopp átesik ezen, és van amelyiknél ez hónapokig tart. A 3. hónap elhagyása után viszont álatlában tényleg rendeződik a dolog, legalábbis nekem kettőből kettőnél így volt, egyik hétről a másikra abbamarad a sírás, és új korszak kezdődik. Én akkor egy idegroncs voltam, egy élő-halott, szörnyű volt,de vége lett. Most a nagy 5 éves, a kicsi másfél lesz, szerencsére ez már csak egy rossz emlék. Kitartás!!!
2012. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 alaszka ***** válasza:
51%
Én nem cserélném le az anyatejet tápszerre, ez meg se fordult anno a fejemben...
2012. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már próbáltam az Infacolt is, Biogaia-t, stb nem iszom szoptatós teát, nem eszem tejterméket, stb...

Igyekszem kitartani, de nagyon nehéz egész nap a sírását hallgatni. Lehet, hogy még a front-esős, szeles idő is rátesz egy lapáttal, de a 0 pihenés miatt még amiatt is aggódom, hogy legyen elég tejem...

Kitartás nekünk, akik nyakig benne vannak a kólikás időszakban!

2012. nov. 5. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!