Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez mitol lehet? 7...

Szerintetek ez mitol lehet? 7 es fel hos baba

Figyelt kérdés
Kisfiam 11.en lesz 8 honapos. Bo 2 hete a napi 2 normalis szekletbol napi 3-4 higabb, folyosabb szeklet lett. Eloszor a fogara gondoltunk, amugy meg nincs foga. Az az erdekes, h minden szeklete masmilyen szinu es allagu altalaban. Van amelyik kicsit osszeallobb, de a kovetkezo meg tiszta viz, folyik. Par napra ra tarsult melleje ejszakai hasfajas is, Eloszor nem voltam biztos benne, h a hasa faj, de mara ez mar biztos, mert felsir, pukizik, tekereg, es neha utana kakil is, mindezt ejszaka. Az ejjel hoemelkedese lett, reggelre mar kis laz, 38 fokos. Ugy latom, h jon neki lent a foga. Minden tunet illene a fogzasra, csak az ejszakai hasfajas nem. Szerintetek mi lehet ez? Ujdonsagot nem kapott, a hozzatapival nagyon lassan haladunk, mivel refluxos es tejallergias. Az etvagya is rossz lett, szopni sem szopik szivesen, neha meg felalomban is elutasitja a cicit. Eleg egyertelmu, h jon a foga, de mitol faj ejszaka a hasa?

2012. nov. 7. 12:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És ez a három hét sajnos nem elég, hogy kiürüljön, még akkor sem, ha azóta nem kapott:(.

Ha bakteriális a dolog, amire szintén nagy esély van, akkor az mintavétellel fog kiderülni, ne felejts el székletminát vinni magatokkal. BOcsánat ha gondoltál rá, csak nem akarnám, hogy felesleges köröket fussatok.

2012. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jaj, nem haragszom, h irod, sot. De a glutenerzekenyes tunetek nem a bevezetes utan honapokkal alakulnak ki? Jut eszembe, h a babakekszes almabol azert evet 4-5 kiskanallal, 2szer is, es nem volt baj utana. Ez meg a zab elott volt. Szerintem baci lesz.
2012. nov. 7. 13:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon változó lehet a megjelenés ideje, érzékenység fokától is függhet. De ha a babakeksz után nem jelentkezett, akkor valószínűbb,hogy bakteriális a dolog:(.

Ami viszont öröm az ürömben, hogy szopizik:), sokkal könnyebb így átvészelni ezt az egészet, bármi is legyen, mintha már nem szopizna:).

Majd írj ha lesz időd, hogy mit mondott a doki, kiváncsi vagyok, érdekel, hogy mi okozhatja ezt a galibát.

2012. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hivtam a dokit, szerinte az elmondottak alapjan valami bakterialis belfertozes. Mondta, h menjek be receptert, ad antibiotikumot. ( kulfoldon elunk, borzalmas az orvosi ellatas). Na erre mondtam e, h vizsgalat nelkul nem fogok a refluxos allergias gyerekemnek antibiotikumot adni, es kerek szekletvizsgalatot. Meglepodott, de mondta, h kerhetek. A gyerek mar nappal is extra nyugos, de legalabb evett kb 100 g fozit. Sajnos a szopit is hanyagolja ( ilyen sosem volt), igy a tejem is kevesebb lesz. Szerinted ezzel mit csinaljak?

Amugy mindenkepp fogok irni meg. Kb mennyi ido amig lesz a szeklettenyesztesnek eredmenye?

2012. nov. 7. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!