Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy az egy hete...

Slami kérdése:

Lehetséges hogy az egy hete nyűgös kisbabám (4,5 hós) a frontok miatt van ennyire kész? Lehetséges ilyen sokáig? Vagy a foga lehet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel már egy hete tart nála, inkább a foga. a frontok pedig rásegítenek neki néha. Kenj az ínyére Dentinoxot, vagy Dologélt, vagy gyógyszertári ecsetelőt.
2012. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaj ne hogy már 4 hós babát fájdalom csillapítokkal tömjünk mert kicsit nyügös.


Azért sirdogál és nyügös mert 4,5 hós. nö, értelmesedik. elkezdett már forogni? mert ha nem akkor most fog, ha elkezdett akkor a következö növekedés lesz.

a babák akár hetekig is lehetnek nyügösek, annélkül hogy fájan valamilyük. lehet növekszik vagy értelmesedik.

2012. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hátról hasra már egy hónapja forog! Nem gondoltam én sem hogy adók neki bármilyen fájd csillapítót hiszen nem biztos hogy a foga. Próbálom lefoglalni de semmi sem jó sokáig! Eddig olyan jó kedvű volt... :-((
2012. nov. 7. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:

második vagyok.


sajnos ez ilyen. aztán egyszer csak eltünik és megint elöjön.

2012. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanezt csinálja... szintén 4,5 hós, de tuti nem a foga, csak szimplán nyügi...
2012. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!