Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól érdemes lefekvés...

Mikortól érdemes lefekvés előtt képeskönyvet nézegetni a babával? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
9-10 hósan már meglehet próbálni.Csak arra kell vigyázni,hogy ne kaparintsa meg,mert akkor inkább széttépi.A szöveget nem nagyon fogja érteni,de a képeket élvezik.
2009. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 hónaposan már szerette a STB könyvkiadó leporellóit nézegetni (kis összehajthatós könyvecske, keress rá) Az erdő állatait szereti/tte nagyon és a játékok-címűt.
2009. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én nem lefekvés előtt,de mutogatok neki képeskönyvet,és olvasok is neki.

A kisfiam 9 hónapos,olyan könyvet nézegetünk,amibe csak képek vannak tárgyakról.

Az a címe,hogy "az első szavak".Ezek vannak benne:

ház,autó,fa,virág,asztal,szék,tányér,kanál,bögre,alma,babaágy,babakocsi,nadrág,pulóver,lámpa,könyv,labda,repülő,hajó,hold,nap.

Az egyik csatorna reggeli műsorában hallottam,hogy jó ha már elég korán el kezdünk a babáknak képeket mutatni,így hamarabb elkezdenek beszélni majd.

Én 6 hónapos korától lapozgatom vele ezt a könyvet.

Már látom rajta néha,hogy felismeri,mintha már látta volna valahol ezeket :).....


A meseolvasás még nem érdekli,az esti rituálé úgy ki van nálunk számolva,hogy ez már bele sem férne.

Majd később,ha már nem anyatejet eszik.

2009. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!