Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamit rosszul csinálok? Mi...

Valamit rosszul csinálok? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam egyszerűen "meg van őrülve" mostanában. Egész nap nyöszörög (kis túlzással), éjjel több órát ébren van és olyankor vele kell foglalkozni, mert különben ordít.Nem tudom már mit tegyünk, mert már kicsit "kivagyunk" a Párommal, mivel hiába én kelek fel hozzá állandóan (mivel általában csak velem van el), Párom sem tudja rendesen kialudni magát. Próbáltunk már szinte mindent, hagytuk éjjel pár percig sírni, nem venni róla tudomást, de egy idő után már nem bírjuk tovább hallgatni, és csak felkelek hozzá. Már volt, hogy bevittem az ágyunkba is, de akkor sem hagy minket aludni. Állandóan játszana (és nem hajlandó egyedül) vagy rajtam lógna. (Többek között most is, ezt is nehezen tudom megírni...) Nappal is megpróbáltam már szinte mindent, ha a konyhában dolgom van, vagy akárhol, viszem magammal, ilyenkor egy darabig el is van. (Azért többé-kevésbé meg tudom csinálni a dolgaimat. De főleg inkább akkor, ha alszik.) Nem értem miért lett ilyen hisztis, mert már átaludta az éjszakákat is. Gondoltam a fogára is, de nem hinném hogy az miatt, mert már 8 foga kint van, és egész jól viselte. Tehát nem hiszem hogy ez a probléma. (Most pl. tökjól el van, mert az apja elvitte, hogy le tudjam ezt írni, és játszik vele a földön.) Szóval akkor nem nyöszörög, ha játszom/játszunk Vele a földön, vagy bolondozunk. (Amit én elég sokszor megteszek naponta, de más teendőim is vannak, nem játszhatok Vele egész nap.) Enni rendesen kap, pelusa mindig rendben, tehát ez nem lehet a baj forrása. Akaratos és hisztis, de alapjában véve nagyon vidám Baba (ha játszunk vagy bolondozunk állandóan kacarászik, és azt olyan jó hallani).Mi lehet a baj?
2012. nov. 7. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs distressz? Este jóllakik? Nem szomjas? Nem tanult mostanában új mozgást? Mert éjszaka amiatt is nyugtalankodhat. Nem zavarja a hálózsák, ha abban altatod?
2012. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak hasonló periódusok. 8 és fél hónapos a lányom. Ő néha még akkor is nyafog ha szórakoztatom. De most a legújabb az hogy ha felkel a délutáni alvásból keservesen sír egy fél órát de hogy miért azt nem tudom...mintha nem tudná mi van éppen reggel vagy este, talán a sötét zavarja meg, mert korábban még világosban ébredt délután, de az óraátállítás miatt már sötétben. Olyan kiszámíthatatlan ő is egyébként hogy mennyire van el. De én ezt már reggel látom rajta hogy milyen napja lesz. Ha a reggeli szoptatás után azonnal ki akar ugrani mellőlem az ágyból akkor egész nap szórakoztatnom kell majd, ha pedig nyugiban bújik még egy kicsit mellettem akkor jó napunk lesz :-))
2012. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nappal nem bírsz vele, akkor talán segít, ha kimentek sétálni egy nagyot. Talán már unatkozik. A lányom (most 12 éves) állandó szórakoztatást igényelt... fárasztó volt. Nappal pl a teregetést is folyton mondani kellett (most pedig egy zokni, még egy, aztán egy póló...) és segített mindenben... cserébe hamar megtanult beszélni..Az éjjel.... majd elmúlik.. nekem 2 éves koráig mindig sírva ébredt, nem tudom, miért... Egyszerűen nagyon társaság igényes..
2012. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!