Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a probléma? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma? Szerintem jó amit csinálok, de mivan ha mégse? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Szóval, a gondom/kérdésem két részből állna. 14 éves fiú vagyok, a mostani barátnőm az első, már majdnem 10 hónapja vagyunk együtt. A kérdésem az lenne, hogy zavarjon, ha azt mondogatják rám / ránk a hátam mögött, hogy gyerekesek vagyunk meg max. a kezét fogom.. Több gondolatom is van, hogy miért. Meg néha beszólnak azért, hogy alacsonyabb vagyok nála (pár centi). Engem ez nem zavar, meg őt se, csak kicsit zavaró. Meg például ilyeneket kérdezgetnek, hogy lefeküdtünk-e már, meg hogy miért nem smárolok vele a suliban. Igen, a suliban akik járnak azok csak így csinálnak, de én úgy gondolom, hogy nem akarom a magánéletemet mutogatni másoknak. Az elmondottakkal kapcsolatban velem van a baj? Illetve hogy mit tegyek? Lekakáljam őket? :)


A normális válaszokat előre is köszönöm !


2011. nov. 8. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyenekkel törődni.
2011. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők a gyerekesek.
2011. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon édes vagy, de tényleg!:)

Nekem is volt anno "szerelmem" a suliban, ami annyiból állt, hogy mindig hazakísért!:)


Nem tudom, nálatok miből áll a "járás", de ha csak kézfogás és ártatlan dolgok, semmi olyan, ami még nem kell, akkor nincs semmi baj. Ez még gyerekszerelem, éld meg annak!:)

És ne törődj vele, kinek mi köze hozzá, hogy ti mit csináltok? Főleg ennyi idősen, Jézusom!


Azt azért remélem, hogy a testi kapcsolat még nincs terítéken nálatok.

2011. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a viselkedésetekkel, a hülye beszólogatós és megmondós emberekkel meg nem kell törődni, sz*rjátok le őket :) Az nem gyerekes, ha normálisan viselkedsz, csak manapság furcsán hat a sok hülye között ;)

23/N

2011. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
jól csináljátok, tök édesek lehettek, a többiek a marhák 20
2011. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!