Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti férjetek milyen gyakran...

A Ti férjetek milyen gyakran jár el sörözni a haverjaival? Mennyi a még normális?

Figyelt kérdés

Az én férjem minden csütörtökön focizik 18 - 19ig. Utána mennek sörözni. Ilyenkor 23 és hajnali 1 közt ér haza. A haveri társaságban rajta kívül 2 barátjának van gyereke. Ők csak ritkán mennek el sörözni,foci után mennek haza. Egyik kb 2 havonta,másik 3 havonta megy sörözni. De a férjem minden héten megy. Többször megbeszéltük,hogy havonta lesz sörözés. A vége az,hogy akkor 1 hetet kihagy és utána újból hetente megy.

Egyszerűen kezdek besokallni . Már nem sokáig bírom.

A gyerekek 10 és 1,5 évesek.

Én nem járok sehova. A férjem rengeteget maszekol, szó szerint nincs ránk ideje. De a sörözésre van ideje.

Mennyi a normális?



2012. nov. 7. 21:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
40%
A férjed egy tipikus proli, részvétem. :(
2012. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Az a normális, ami mindkettőtöknek megfelel. Erre nincs általános recept. Próbáljatok meg kompromisszumot kötni.

Egyébként az én férjem soha nem megy sörözni. 19 évesen jöttünk össze 1999-ben és nálunk soha nem volt divat, sem a lányos, sem a fiús program. Ha szórakozni mentünk, akkor mindig együtt mentünk, általában más párokkal, vegyes társasággal. Nekünk így volt jó, nekem is és a férjemnek is. Azért írom múlt időben, mert amióta megszületett a kislányunk (3 hónapos) nem voltunk sehol, de ha nagyobb lesz szerintem továbbra is úgy lesz, ahogy írtam.

2012. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit sok, én nem tudnám ezt tolerálni.... Volt ebből nálunk is vita mikor ő is minden szombaton ment volna, de szerencsére lehetett rá hatni, meg tudtuk beszélni, kompromisszumot kötöttünk.

Így 1-2 havonta megy el a barátaival, de van hogy engem is visz, ha mama tud vigyázni a két gyerkőcre(2,5 éves kislány, 6 hónapos kisfiú)és persze ha a barátja asszonykája is jön(egyiknek van). Csak a férjemnek vannak gyerekei, a barátok minden szombaton eljárnak, viszont a férjem csak ritkábban pont a gyerekek miatt, na meg persze velem is kellene egy kis időt eltölteni.... :)

Próbáljatok ti is kompromisszumot kötni, hogy járjon el csak 2 hetente vagy ahogy neki és neked is jó lenne.

2012. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan a 2. írja, pontosan.

Az én férjem sem jár el, ki is nyírnám. :S

2012. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Megegyezés kérdése!

A férjem beszélgetni (nem sörös) /vizipipázni/haverozni havi 1-2szer jár amikor hajnalig kimarad, DE hobbizenész, heti 2 próbája van, ehhez jön még egy időszakos felkérés, heti 1 decemberig. Viszont a programjait úgy igazítja szinte mindig hogy lefektetés előtt még jusson ideje a fiunkra, legtöbbször altatás után megy,vagy 7ig hazaér.Ha hétvégén próbálnak, a délutáni alvás idejére megy el.


Én sem járok sehová, igényem sincs rá, ellenben hatalmas segítség h ha esik, ha fúj, minden nap foglalkozik vele 1-2órát. Szóval nekem belefér. A legtöbb barátnőmnek nem férne bele.

Neki úgy teljes az élete ha zenélhet, nekem, ha nem nonstop gyerekezek és nem frusztrált a férjem meló után, amikor hazajön.

Annyit kértem h ha megérkezik a kistesó jövő év elején, függessze fel a zenekart 3 hónapra, míg belerázódunk, rábólintott. Szóval mi így jól működünk.

2012. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%

Most biztos le leszek pontozva..de nem érdekel.

Szerintem ez egyáltalán nem sok, főleg ha a párodnak szüksége van rá!Nem gondolod, hogy ő így ereszt le egy kicsit??Lehet ilyenkor te csak annyit érzékelsz, hogy nincs otthon, meg nem veletek van..na de ne haragudj..kiért dolgozik szerinted olyan sokat??Hát meg súgom hogy miattatok!!

Mint nő úgy írom ezt.

Én sosem korlátoznám a párom szabadságát, ha az normális keretek között mozog.Konkrétan nagyon sok esetben az ilyen dolgok miatt telik be a pohár a pasiknál, és hagyják el a családot..mert tulajdonképpen csak a meló meg a gyerek, meg vidd le a szemetet....stb. A pasik más hogy vannak kódolva..ezt sose feledd el!!!

Én inkább megkérném, hogy a hét többi napján legyen többet a családjával..de ezt a kis szórakozást nem venném el tőle ha neki ez fontos!

2012. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
48%

6.-os válaszolónak: Azért ebben is van igazság.....

(#3)

2012. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%

Az én férjem minden kedden megy kosarazni, másfél óra labdázás után egyből jön haza.

Ezen kívül havonta egyszer jár el "sörözni", ő így hívja, de igazából a volt kollégákkal beül mindig más és más étterembe, megvacsoráznak, dumálnak, nosztalgiáznak, iszik egy üdítőt mert kocsival megy, és jön haza. Nagyjából 10-re szokott ilyenkor hazaérni.


Van egy barátnőm, ahol ugyanez ment, foci nélkül, de olyan betegsége lett a palinak, hogy letiltották az alkoholról, azóta nem tudom mivel vezeti lett a pénzkeresésben felgyülemlett feszültségeit.


Valahol megértem a férjed.

2012. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a hatosnak valamilyen szinten igaza van, de az nem igazságos, hogy a kérdező meg nem megy sehova, attól, hogy otthon van a gyerekkel neki is ki kellene engedni egy kicsit a gőzt. Nekem sok lenne a heti sörözés.
2012. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is hobbizenész, minden héten van egy próba, plusz minden hónapban van egy olyan buli, amikor hajnalban jön haza. Én nem sajnálom tőle, mert sokat dolgozik a munkahelyén is, meg itthon is, úgyhogy ráfér a kikapcsolódás. De azért néha kiakadok, mert én is szívesen elmennék egy-egy ilyen buliba, de még csak 5 hónapos a kisfiunk, úgyhogy az még arrébb van, hogy őt a nagyszülőkre bízzuk egész estére.


Szerintem minden férfinak szüksége van a kikapcsolódásra, mert elég nagy nyomás nehezedik rájuk (sok meló, család eltartása, lelki dolgok), és ők így vezetik le. Kell a férfitársaság nekik. Ha nem mattrészegen megy haza, akkor nem akkora gond szerintem, de persze ha ez a családi élet rovására megy, az nem jó, meg kell beszélni.

2012. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!