Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat zavarja, ha én néha, a társaságból előbb lelépve hazamegyek, ő pedig"maradhat"sörözni tovább a haverjaival. Engem tényleg nem zavar, de ő, ahelyett hogy élvezné a helyzetet, beképzeli, hogy mégis zavar a maradása. Normális ez?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Normálisan normálatlan dolog ez. Én is így vagyok vele, nekem nem nagyon vannak barátaim, de szeretem hogy Ő társasági lény, és örülök is ha eljárkál. Sokszor megyek én is vele, de gyakran nem, hogy barátaival is lehessen. Erre állandóan azt mondja hogy többé nem megy el sehova nélkülem, mert biztos zavar engem. Ez a baj, minden hü*e sztereotípia elterjed, és akkor már a csajok biztos házisárkányok, ha haverokról van szó..
2012. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mmano88 ***** válasza:

Enyém is ezt csinálja..

Pl. vagyunk valahol, megkérem hogy vigyen haza, mert már fáradt vagyok, de ő menjen vissza nyugodtan a haverjaihoz, nem zavar. És nem megy vissza.

Bulizni is: "nélkülem nem megy."

Pedig egyáltalán nem zavarna. Ha nagy ritkán el is megy haverokkal sörözni, sose csinálok belőle balhét, szóval nem értem miért csinálja ezt...

2012. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így van, klassz csaj vagy, de -bár most még ketten is téged erősítenek- nem ez az átlag. És ez nem csak tipikus sztereo miatt van ez, hanem tapasztalat is lehet, amit egy előző partner révén szerzett. Mint pl. én is!
2012. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen női dolog, azt akarjátok hogy találjuk ki mit gondoltok az adott dologról. Sokszor a "persze, nem zavar" azt jelenti, hogy "meg ne merd próbálni".
2012. szept. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Igen, tudom hogy vannak"olyan"nők, akiknek ki kell találni a gondolataikat, de akadhatnak kivételek. És ezt inkább értékelni kellene, nem pedig további problémákat csiholni belőle.

2012. szept. 11. 04:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Óóóó, ezek annyira bosszantóak. Amikor a pasi nem érti meg az istennek sem, hogy amit mondok, azt komolyan gondolom.
2012. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Úgy látom, az itt kommentelő pasik se értik. :)

Nem értem, miért nehéz elfogadni, hogy vannak olyan nők, akiket tényleg nem zavar, ha a barátja/férje még marad bulizni, sörözni. Engem se zavar, de a férjem mindig 85-ször megkérdezi, hogy "De biztos??" A falra mászok tőle, hogy szinte úgy kell elzavarni otthontól, hogy mozduljon már ki végre. :) Mostanában még a meccsre se akar kimenni nélkülem, oda meg pláne nincs kedvem menni. (Nem szeretem látni azt a sok ideges embert, akik káromkodnak, meg szidják egymást, ráadásul alacsony vagyok és semmit nem szoktam látni a játékból. Főleg, mikor egy helyzetnél mindenki feláll, én meg nem látok ki, így mindig lemaradok a lényegről.) Azt viszont nem akarom, hogy ő miattam ne menjen. Legutóbb már felhívtam két haverját, hogy megkérdezzem, ők mennek-e a meccsre, így beszéltük rá a férjem, hogy menjen velük. Tudom, hogy szeret menni, meg jól érzi ott magát. Csak furdalja a lelkiismeret, hogy nélkülem megy. Azt hiszi, zavar, hogy nem akar minden percben velem lenni vagy addig unatkozom. Pedig nem, mert addig nyugodtan takarítok, telefonálok, pihenek vagy kitalálok valamit. Hát jól néznék ki, ha nem tudnék mit kezdeni magammal, míg a férjem pár óráig távol van!

2012. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!