Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babának elektrmos...

Tünndérke kérdése:

4 hónapos babának elektrmos hinta, rezgőpihenőszék, rúgóshinta vagy adamo? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek az elektromos rezgő hintáztató székek/hinták mert ezeken egy csomó játék van meg zene csak sajnos eddig nem volt rá módom venni viiszont most vennék 4 hónapos még hozzászokhat?

#baba #Adamo #4 hónapos #rezgő pihenőszék #elektromoshinta #hinta rugós hinta
2012. nov. 7. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
4 hónaposnak még elég, ha a kiságyában játszik. Felesleges hintába rakni. Hogy tanul majd meg benne kúszni-mászni? Ez csak egy újabb ostoba divat.
2012. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Nekünk sima hinta van ami nem elektromos.Az onnantól jó mikor már kezd érdeklődni.Nem hülye divat nem abban kell tartani egész nap a gyereket.Igen is szerintem hasznos.Nekünk FP pihenőszékünk volt ami rezgett de nem hintáztatott.Ha a gyerek el akarta érni a játékokat meg kell mozdulnia, és akkor már hintáztatja is magát.Persze mindenkinek más válik be és mindenkinek ez sem tetszhet.
2012. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk elektromos hintánk volt. 2 hónapos volt, amikor vettük, de szinte ne is használtuk, 2 hónap múlva el is adtuk... Nem jött be :(

Sima pihenőszékünk volt, ami nem rezeg, az viszont nagyon jó volt, azt szerette (Bright starts). Abban kezdtük később a hozzátáplálást is, amíg nem tudott ülni.

De ez gyereke válogatja. Szerintem menjetek el egy nagyobb boltba, mondjuk Brendon, ahol belepróbálhatod, hogy tetszik-e neki...


Most egyébként már 7 hónapos a cicám, és rendes hintát szeretnék neki venni...

2012. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ADAMO hintánk van, a lányom imádja. Abban vészeltük át a fogzást is. Még most is napi szinten használja (1,5 éves), és abban ült fel először. Szerintem nagyon jó dolog. Biztos, hogy meg fogja szokni. Az Adamo azért volt szimpatikusabb nekem, mert az felveszi a gyerek alakját, és tényleg úgy fekszik benne, ahogy neki kényelmes.
2012. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1-nek üzenem, hogy ezek a hinták nem arra valók, hogy egész nap ebben legyen a baba. Ahogy a kiságy sem arra való, és nem is ott kell megtanulnia kúszni-mászni.

Nekünk Fisher Price óceános babahintánk van, imádom én is és a babám is. A mi babánk tipikus ölbe-baba volt kb 5 hónapos koráig, de ha a hintába tettük le, akkor ott sokáig jól elvolt. Most 8 és fél hónapos, még mindig sokat használja. Persze már nincs el benne órákig, de nagyon jól jön, amikor szusszannék egy fél órát, annyit simán elhintázgat.

Szóval én tudom ajánlani az elektromos hintát, szerintem még ki tudjátok használni.

2012. nov. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat az 1. nek meg üzenem hogy nem a hintába akarom tartani a gyereket és a kiságyat pedig csak alvásra használjuk
2012. nov. 8. 09:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Sorolhatnám az indokokat hogy miért jó.

de sok lenne leírni.egyszerűen fantasztikus 2 hós kora óta minden nap legalább 2-3 órát hintázott egy mukk nélkül!

kár lett volna nem megvenni még most megnyugtatja pedig már csücskös mert 9,200g és 9kg ig van de most is itt hintázik benne .nagyon jó!

ja és nem szokja meg!tuti!csak szereti!

nekünk eladó lett ha érdekel ennél olcsóbban.

2012. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok!

elsőnek üzenem olvassa el!

[link] ----orvosi szakvéleményt---


a "lengő mozgás fejleszti az idegrendszert amelyik csecsemő minden nap pl:hintázik hamarabb tanul meg járni és koordinálni mozgását"

2012. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk FP pihenőszék volt. IMÁDTA! Volt, hogy 20 percig csak magyarázott a lelógó izéknek miközben rezgett a feneke alatt a szék. Főként 5 hónapos korától kezdte el élvezni, nem csak hagyta, hogy beltegyem, 6 hónaposan meg már kifejezetten imádta. Aztán lassan lassan elhagytuk, mert már inőtte, jöttek az új dolgok. De én nem bántam meg, hgy megvettük.

Aztán volt a rugóshinta, ezt használtan vettük, szerette is, de nem nagyon sokat volt benne, a sima hintát sokkal jobban csípte. De ezt még a Te babádnak korainak tartom.


Minden jót, 16 hónapos anyukája .-)

2012. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Katucika0912 ***** válasza:

[link]


szia , nekünk ilyen van (5 hónaposak vagyunk) , én istenítem , ha kicsit nyügi van , ebbe mindig megnyugszik , sőt el is alszik ! Jó babázást !

2012. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!