Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elektromos orrszívót...

Tibor215321 kérdése:

Milyen elektromos orrszívót vegyek?

Figyelt kérdés

utóbbinál porszívósat használtunk jó volt csak hangos.... gyerek nem bírta

Most nem szeretnék megint szenvedni.

Láttam Pesztonka elektromosat ami mellszívó is egyben. Van valakinek ilyen mi a tapasztalat?



2012. nov. 8. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ėn még nem talàlkoztam olyan elektromos porszívóval, ami hatèkony lett volna. Nekem azt tanàcsoltàk, hogy takarjam le a poszívót, amíg szívom a kislànyom orràt.
2012. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt Pesztonkánk, a mellszívója nekem nagyon macerás volt, az orrszívója pedig gyenge. Nekünk nem jött be. Ha mégis emellett döntötök, szólj, van 2 fölösleges üvegem a mellszívóhoz :))
2012. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TKI Ibolya ***** válasza:
Szerintem sincs olyan elektromos orrszívó ami hatékony volna.Én vettem és felesleges pénzkidobás,és a gyerek ugyan úgy sírt tőle.
2012. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek!

akkor veszek sima hagyományosat. a porszívót hány wattra szoktátok állítani a szívóereje miatt?

2012. nov. 8. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
En most csereltem le az elektromosat, orrsziporrszira... A doktorno szerint azert nem gyogyult meg es lett szovodmenye a nathanak, mert gyenge az elektromos orrszivo. 11 Ezerert vettem,feleslegesen.
2012. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!