Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mernétek használni...

Anyukák! Ti mernétek használni ezt a krémet?

Figyelt kérdés
A kislányom 7 hónapos, a nyakán kijött egy csúnya, piros folt, ami nem akar elmúlni. A gyerekorvos felírt egy kenőcsöt (de nem mondta, mi az a folt, mitől lehet). kiváltottam, és elolvastam a betegtájékoztatót. Azt írja, hogy ez egy nagyon erős, szteroidot tartalmazó kenőcs (mellékvesekéreg-hormont tartalmaz), 2 éves kor alatt nem lehet használni + ne használjuk a hajlatokban sem. Most mit tegyek?

2012. nov. 8. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm, hogy válaszoltál kérdésemre. A kislányom is ilyen kenőcsöt kapott, én rákentem vékony rétegben, meg csak 2 napig használtuk. Sokkal halványabbak a foltok, de megnéztem ezt a rózsahámlást, hát a képek alapján tuti, hogy a babámnak is az van. Szuper... :(

Kívánom, hogy hamar helyrejöjjön a kislányod! :)

2012. nov. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én is jobbulást kívánok Nektek!

Mi most akupunktúrás kezelésre járunk, és nekünk is halványult valamicskét, van, amikor alig látszik, máskor meg nagyon élénk vörös, Nem tudom, mitől függ.

A te lányod milyen idős?

2012. nov. 20. 22:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem nagyon ugy tünik, hogy ez inkáb atópiás börbetegség. Az én kisfiamnak is sokszor előjön de legjobban a nyakán és a hajlatokban! Nézz utána a neten. Mi rengeteg kencét kipróbáltunk már. De shea vaj vált be mint sokan másoknak is! Itt a gyakorin is!

2012. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kislányom 14 hónapos, és a ma reggeli vizit alapján elmúltak a foltok. :) És csak négyszer kentem be vele az elocommal. Remélem a te babád is hamar helyrejön.
2012. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, az érdeklődését! Sok hasznos dolgot írtatok!

Megállt a terjedés, és már nem élénk piros, hanem halvány rózsaszín. Azért shea vajat veszek, legyen itthon tartalékban, hogyha legközelebb szükség lenne rá, időben be tudjam kenni!!!

2012. nov. 22. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!