Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez fogzás?

Lehet ez fogzás?

Figyelt kérdés
Popsi kipirosodik egy nap egy-kétszer, aztán hamar elmúlik a neogranormontól. Éjszakák néha szörnyűek, másnap semmi extra..
2012. nov. 8. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? A kipirosodott popsi lehet attól, esetleg hígabb széklet vagy hasmenés is lehetséges, de az is lehet hogy olyat evett(ha már kap szilárdat). Az éjszakai sok ébredés szintén tünet lehet, főleg ha élesen felsír.
2012. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 hónapos. Azt nem tudom, hogy a fogzásnak mi köze a kipirosodáshoz:(
2012. nov. 8. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen időszakunk. Szerintem simán lehet a fogzástól, mert az állandó nyálzás miatt nyitva van a szája és könnyebben hozzáférnek a bacik. Egyébként fogzás alatt az immunrendszer picit gyengébb. Ez nyilván hatással van a székletre is. Használd a Neogranormont és szerintem adj neki valamilyen probiotikumot.
2012. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!