Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás kezdődhet a babámnál?

Fogzás kezdődhet a babámnál?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam. Pár napja miután elalszik, felsír. De kicsit olyan mintha fájdalmasan sírna fel, nem tud nyugodtan aludni egy jót,mert többször is felsír alvás közben. Pedig csend és nyugalom van. Nem minden alkalommal van azért így, éjszaka pl nem sír. Napközben már nyáladzik is. Mitől lehet ez? Volt esetleg más is így babájával? Köszönöm,ha írtok.

2012. nov. 7. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet, bár korai, de lehet.

Harmadik babámmal jártam így, két hétig ment ez, amit írsz, sőt, a vége felé cicit is elutasította, éjjel óránként kelt, csak félálomban tudtam megszoptatni, aztán kinőtt két foga. Épp 4 hónapos volt.

Magam is meglepődtem eléggé, mert a többi gyerekemnek 8-10 hónaposan nőtt ki az első, így erre még nem számítottam, de hát megtréfált. :o)

2012. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat :) Nálunk is hasonlóan alakult a dolog a második gyerkőcnél. Én annyira tudtam sajnálni szegénykéket :( de vettem nekik fogíny ápolót, aminek fájdalomcsillapító hatása is van, attól könnyebben tudtak aludni és nap közben sem voltak annyira nyűgösek... Persze mind a kettőjüknél használtam, de egy tubus elég volt mind a kettőjüknél..
2012. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen! nálunk 2 hótól már készülődtek a fogacskák, doki néninek tűnt fel, hogy duzzadt az ínye. aztán hónapokon át nyáladzás, nyafogás. 5,5 hósan bújt ki egymás után 2.

mind2 gyerekem így csinálta.

2012. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Dentinoxot a patikában. Ezzel kell kenegetni a fogínyét. Azért kérdezd meg, mennyi idős kortól lehet ezt a kenőcsöt alkalmazni.
2012. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. nov. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!