Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kecskemeti markaju halas...

Kecskemeti markaju halas bebietelt mikortol adtatok a babatoknak? Szerette?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rá van írva mikortól adhatod!
2009. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

persze, hogy ra van irva:)

a hozzataplalasi tablazatok szerint halat betoltott 12 honapos kor utan adunk, a lanyom 8 honapos lesz es kaptunk ajandekba a fent emlitett bebeitelbol. ezert kerdeztem, hogy ki mikor adott halat eloszor a babajanak.

2009. aug. 13. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
a HaL is allergén, én pl tiszta kiütés leszek tőle sajnos és köhögőgörcsöt kapok, elég csúnya jelenség. Igy én egy éves koráig biztos nem adom. Barátnőm 8 hósan már adta a kislányának, megenni nem nagyon akarta, de azért próbálkoztak vele. Neki semmi baja tőle. Ha ugy gondolod, hogy meg akarod kóstoltatni, tedd, hátha ízlik neki.
2009. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!6hónapos kortól.Én babóm 6.5hónapos tegnap adtam neki/dokinkat megkérdeztem azért/és nem akartam hinni a szememnek az egész üveggek bevágta és semmi baja tőle.Szereti nagyon:)
2009. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A joghurtos rizsesre gondolsz?Az én babám imádja.kb.8 hónapos volt amikor először kapott egy picit.A védőnőm azt mondta,kósoltassam meg,várjak 1 napot ,hogy lesz-e probléma,nem lett.Azóta is kapja.
2009. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!