Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség, mivel lehet hatékony...

Segítség, mivel lehet hatékonyan és valóban kiszedni a foltokat a babaruhákból? (pl: gyümölcsfolt, stb)

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást, és persze vagy kipürrögi, vagy odanyúl és összekeni a ruháját, én meg minden este áztatok és sikálok, eddig nem sok sikerrel. Amit próbáltam: TOMI és egyéb folyékony babamosószer, Domestos fehérítő, Vanish folteltávolító. Valami más csodaszer? Vannak kölcsön ruhák is, nem szeretném foltosan visszaadni, SOS! Pedig vigyázok azért, terítek rá törölgetőruhát, aztán vízhatlan műanyag előkét is, és mégis...
2012. nov. 8. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mosószappanos sikálás, fehéreknél a régi fajta, fekete flakonos hipó.

Nálam még bejött a Lidl-ben kapható fehér flakonos folteltávolító is. Igaz, nem fél órával mosás előtt fújtam be, hanem este és másnap indítottam a mosást. A hasmenéses foltokat gyönyörűen eltüntette a fehér bodyból.

De én még mindig a mosószappanra esküszöm.

2012. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb, ha rögtön a "baleset" után megdörgölöd a foltot Vanish SZAPPANNAL. Ha megvárom, amíg beleszárad, én is csak kinlódok a foltokkal ...
2012. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a színesnek a Clorox-ot használom,tökéletesen kiszedi.A világosakat én is mosószappannal,Vanish-sel dörzsölöm át jó alaposan,aztán hagyom őket egy darabig "állni".
2012. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Persil Sensitiv Baby-vel mosok,60 fokon minden babaruhát.Soha nem maradt benne kakifolt,barack,meggy,kamillatea,cékla..stb.Egy kis csomagosat vettem kipróbálni,azóta a legnagyobb kiszerelést veszem.És soha nem kezelem elő a foltos ruhát,nem teszek hozzá még semmi plusz fehérítőt,folttisztítót,sőt öblítőt sem.Nagyon jó illatuk van vasalás után. :-)
2012. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ariel professonal spray. Minden foltot kivesz ha mosas elott bespricelem. Nem mosok - a fehereken kivul- semmit magas hofokon, ezert valik ez be leginkabb, igy tovabbra is maradt a kimelo 30 fok.
2012. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vanish oxyaction gel. Imádom!
2012. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A ruhák tisztasága nagyban függ a mosógép mosóhatásától. A régi mosógépem ami 6 éves volt nem vitt ki semmit pedig minden folttisztítót kipróbáltam. A mostani mosógépem A mosóhatású és minden foltot kimos folttisztító nélkül
2012. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!