Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kapjon karácsonyra a 14...

Mit kapjon karácsonyra a 14 hónaposom?

Figyelt kérdés
Már hívogatnak a rokonok, hogy mit vegyenek a kislányomnak karácsonyra?! Még azt sem tudom mi mit vegyünk neki...játéka rengeteg van, azt ha nem muszáj, akkor nem szeretnék! Segítenétek ötletekkel?
2012. nov. 9. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

Nekünk 15 hós most.

Imádja a hello kitty széket, asztalt 21 ezer

ez az amelyiknek oldalt is van kapaszkodója a széknek, sokkal biztonságosabb, mint a többi. olyasmi mint egy karosszék. az asztal pedig, mint egy íróasztal

és hello kitty első kiskonyhám 13 ezer

és egy range rover elektromos kisautó, amit míg kicsi te tudod irányítani távirányítóval, később ha már tudja használni a kormányt és a pedált, akkor ő is használhatja. Zenelejátszó, duda, világítás, biztonsági öv van benne. Bár most jön a hideg, de tavasszal imádni fogja.

Ha valamelyik érdekel, elküldöm a linket.

2012. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem most 14 hónapos a kicsim, tehát 16 lesz karácsonyra, én egy hatalmas plüss Micimackót vettem neki, egy doboz Lego Quattro-t (másfél éves kortól) mókakockákat fog kapni a mamától, kisdömpert a papától, egy zenélő világító Thomasos mozdonyt a másik nagyiéktól és lehet még egy hintalóra is beruházunk, ha belefér. Nálunk játék jön csak szóba, mert ruhából, pelusból mindig jó előre felszerelkezek, így azt felesleges lenne kérni, amit még esetleg kérhetsz, különböző bébikajcsik, desszertek, vagy könyvek, fürdős játékok hirtelen ezek jutottak eszembe. Vagy esetleg valami szép képet, matricát a falra, ha már van valami kedvenc állatkája vagy ismer mesefigurát, akkor arról. Hangulatlámpa, kisszőnyeg...Nehéz így hogy nem tudjuk, mi az ami van már :)
2012. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is eszembe jutott a kisasztal-kisszék variáció, a Hello Kittyhez nem ragaszkodom...Ez jó ötlet! Kedves 2. válaszoló, nálad a falimatrica nyerte el a tetszésem! Óriás plüssöket a szülinapjára kapott, meg egy csomó fisher price játékot! Én még talán a triciklire gondoltam (lábtartós, biztonsági öves, tolórudas, minden eltvolítható, amikor már tud egyedül tekerni!) Köszönöm, rengeteg hasznos infót kaptam tőletek!
2012. nov. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!