Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha 4 hónapos fiam...

Mit tegyek ha 4 hónapos fiam kinőtte a babakocsi mózeskosarát? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz vagy lehetetlenség olyat venni, amit rá tudsz tenni. Babakocsi még sokáig fog kelleni, de ha kibírjátok, akkor jobb, ha már sport babakocsit veszel.

Nekünk kb. 6-7 hónaposan ült stabilan. Bár a miénk olyan, hogy lehajtható. És még most is ha elmegyünk sétálni és elalszik, akkor hátraengedem fekvőbe.

Próbálj keresni egy ilyet. Szerintem praktikus. Nekünk ez az egy babakocsink van születése óta, bár ez is kb. 80 ezer volt. Azonban nem kell másikat venni.

15 hós kilány


Van egy anyuka akivel elmegyek néha sétálni. Nekik sima sport babakocsi. 17 hós kislány. Ha elalszik, előre esik a feje arra a támaszra, elnyomja a fejét és kényelmetlen.

Szerintem nem jó!

2012. nov. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de a miénk olyan hogyha kiveszem a mózest akkor át lehet alakítani sport babakocsivá!de abba hogy tegyem bele a babát?még nem akarom megemelni mert az nem tesz jót a gerincének!
2012. nov. 9. 07:57
 3/13 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem h milyen típusú babakocsitok van?
2012. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és h hány cm a fiad?
2012. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meddig dönthető a sportrész háttámlája? Ha majdnem vízszintesig, akkor az már jó. Láttam én már újszülöttet is teljesen ledöntött sportrészben. Az enyém 5 hónapos, nálunk is lassan aktuális lesz az átszerelés, mert abba van rendes bundazsákom.
2012. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, én vettem egy olyan sportkocsit, aminek teljesen ledönthető a hàttámlàja, így nem terheli a gerincèt és hasalni is tud benne. Sajnos sok még az a 2-3 hónap, mire ülni tud majd magától és egészsèges lesz Neki a sportülés
2012. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ABC Design és 68 centi hosszú!de ha overált adok rá akkor már feszeng a babakocsiban mert kényelmetlen neki!ja és 8 kiló
2012. nov. 9. 08:19
 8/13 A kérdező kommentje:
a mi sport részünk is szerintem vízszintesig dönthető mivel benne van a mózes!
2012. nov. 9. 08:21
 9/13 gabszem ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, beleraktam a sportrészbe, úgy hogy nem volt teljesen ledöntve vízszintesbe a háttámla.
2012. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Ha majdnem teljesen ledönthető, akkor szerintem nagy baj már nem lehet. Nem újszülött már.
2012. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!