Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a teendő ilyenkor? Babakocs...

Mi a teendő ilyenkor? Babakocsi eladás

Figyelt kérdés
Árulok egy babakocsit,de nem aukciós oldalon.Hétvégén jönnek megnézni,ha tetszik el is viszik.Most jelentkezett egy másik komoly vevő is,ilyenkor mit kel csinálni?Aki hamarabb fizet az viszi?Vagy aki többet igér?Vagy aki előbb jelentkezett?
2011. ápr. 11. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Aki hamarabb jelentkezett.
2011. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aki hamarabb megnézi és el is viszi,nincs semmi garancia arra,hogy a másik is elviszi.Én így jártam.
2011. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szivem szerint azt tenném hogy aki hamarabb jelentkezett. Viszont ő csak hétvégén tud jönni,a másik pedig aki nagyon messziről van holnap ,van erre útja.
2011. ápr. 11. 09:24
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elsőnek add oda.Tudom,hogy kellemetlen.Én is jártam már így.Félretettem tartogattam.S a két szék közül a földre estem,mert nem jött a termékért.Volt,hogy 1 hónapra félretetette s nem jelentkezett.Írtam neki,de már nem is válaszolt.

Tényleg ADD ODA AZ ELSŐNEK!!!!!!!!

2011. ápr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Részedről lenne tisztességtelen, ha eladod, mielőtt az első jelentkező megnézi.

Én megvárnám az első jelentkezőt!

2011. ápr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én annak adnám aki először viszi én is tartogattam már hetekig kocsit az első jelentkezőnek aztán 1-hónap után meguntam és újra meghirdettem! aki hétvégére ígérkezett simán találhat másik kocsit addig és még szólni sem fog!
2011. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nacebee ***** válasza:
mond meg mindkettőnek mi a helyzet és meglátod a reakcióból mit dönts
2011. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen,de az a gond ahogy a 2.ik jelentkező,aki messzebről van csak holnap tud jönni,mert amugy is erre jár.Nem hiszem hogy még egyszer lejönne mondjuk jövő héten.Amugy mondtam mind a kettőnek mi a szitu,de ha a második holnap el akarja vinni,szerintem odaadom...
2011. ápr. 11. 10:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is megjártam már így! Becsületes,korrekt akartam lenni. Ehhez képest az egészből az jött le nekem,hogy nem is nagyon érdekelte a kocsi.Olyan érzésem volt,hogy Ő amúgy sem rakná be a gyereket egy használt kocsiba!(4hónapot volt használva csak a hordozóval,sport rész bontatlanul..stb.)Nem vitte el,koppantam. Majd' egy hónapig hírdettem újból,mikor ismét előállt az ismerős helyzet,ami most nálad van.Még aznap eladtam annak aki először jött érte.Megmondtam mindkettőnek,hol van a babakocsi,mennyi és hogy aki hamarabb jön és fizet viheti.Ez így korrekt! Pénzből élsz te is!
2011. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na,azt csináltam hogy szóltam az első vevőnek,hogy ha nem küld előleget,akkor holna jönnek megnézni és talán elvinni a kocsit.Elküldte az előleget,meg a bizonylatot,ugyhogy szoltam a másiknak hogy holnapi találkozó lefuva,ha mégsem vinné el hétvégén az első,akkor még jelentkezem neki:-)
2011. ápr. 11. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!