Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Hogyan csináljam? A...

Tünndérke kérdése:

Segítség! Hogyan csináljam? A 4 és fél hónapos kislányom utálja a babakocsit ha beleteszem üvölt benne és musály kivenni mert nagyon tud sírni ugy hogy, a végén levegőt se akar venni.

Figyelt kérdés
Eddig kenguruztunk, de most télen azért nélkülözhetetlen az overál mellé vagy egy takaró vagy egy lábzsák és ezt kenguruval nem lehet megoldani. Sétálni viszont neki is kell és nekem is ki kell szaladnom a boltba. Mikor fog ülni? és ha ül akkor jobb lesz? ráadásul a lányom hasonalvó. Hozzáteszem ithon sincs el babakocsiban.

#séta #tél #babakocsi #utálat #4 hónapos #mikor ül #hasonalvó
2012. nov. 8. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Tünndérke:), én kérdeztem rá a másik kérdésnél, hogy miért félsz a téli hordozástól. Me lehet oldani.)!

Ott is írtam a Kérdezőnek, most Neked külön is:).

Létezik a hordozótakarónak nevezett ügyes találmány:), általában több réteg polár anyaggal, plusz szél elleni rétegel, amit a hordozott babára tehetsz mikor rajtad van, ilyen pl:

[link]

[link]

[link]

...ezek újak, de használtan, kifogástalan állapotban fél áron találhatsz:).

Ezen kívül pedig ha van nagy kabátod, akkor egyszerűen ráhajthatod a babára ha elöl hordozod, vagy hordozós kabátba bújhattok.

2012. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani az öltözést.

Sztem először vedd föl a gyereket, utána te öltözz fel. Bővebb kabát biztos átéri őt is, vagy megtoldhatod a kabátod:)

[link]

2012. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Tündérke!

Nálunk is volt ilyen, igaz, hogy kisfiam korábban csinálta, ő most 4,5 hónapos és már ritkán fordul elő. Ő is úgy kiabált, hogy levegőt is elfelejtett venni. Több dologra gondolok (nálunk ezek voltak)

- mikor leviszed, éppen alvásideje lenne és nyűgös. Nálunk rendszerint azonnal abbahagyta, amint leértünk, és nemsokára el is aludt. Tehát, nem utálja a babakocsit, csak éppen az alvási idejében megzavarod a készülődéssel, a hátonfekvéssel... de nálunk megnyugodott, amint kiléptünk a kapun.

- én egy ideje a hordozóban sétáltatom, nem a mózeskosárban, mivel kisfiam nagyon érdeklődő, és abból nem látott ki. A hordozóból kilát, nézelődik oldalra is. Aztán egy idő után szépen elalszik. Lehet, hogy unatkozik a babakocsiban?

Remélem, tudtam segíteni, majd írj még.

2012. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2012. nov. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!