Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire van a mászástól?

Mennyire van a mászástól?

Figyelt kérdés
Babám egy ideje már négykézláb "pacizik", de most elkezdte felnyomni a popsiját is, felemeli a térdeit is, úgy van négykézláb. Máskor meg oldalra kidől a légykézlábból, felülni még nem tud.

2012. nov. 9. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 hónapos volt mikor először négykézlábra állt. Utána kezdte, hogy a térdeit is felemelve állt négykézlábra. Ő is kidőlt néha oldalra belőle, de még nem ült fel. El sem tudtam képzelni, hogy lesz ebből mászás!? Aztán betöltötte a 6 hónapot és szépen elkezdett mászni, majd a mászásból sikerült a felülés is neki!
2012. nov. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még minimum egy hónap szerintem. De nincs már messze tőle :) (Előbb még talán kúszik is egy picit)
2012. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A járókán belül gyakorlatilag bárhová eljut már.

Tolatva kúszik, forog, átfordul meg ilyesmi. :o)

Persze kivárjuk, csak olyan vicces.

2012. nov. 9. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Tolatva kúszás is kúszás már :) Az enyém pl. szinte csak tolatva kúszott, a klasszikus, "kommandós" kúszás kimaradt.
2012. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Atroposz ***** válasza:
Az én lányom ,mint a fóka úgy kúszott a kommandós kimaradt./ hónaposan rendesen mászott.
2012. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!