Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekorvost kihívtam, mert...

A gyerekorvost kihívtam, mert nem tudtunk volna bemenni hozzá. Fix tarifája van 4000. -. Szerintetek, ha pár nap múlva kijönne megnézni, hogy minden rendbe van, akkor is elkérné a 4000. -t? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
ugye én nem látom a torkát, köhögni nem köhög, a láza sincs már lassan 2 napja, az orra se folyik, csak ha befújok neki
2012. nov. 9. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom, hogy elkérné-e, de a mi gyerekorvosunk sosem kér pénzt ha kijön. Már nem egyszer hívtam ki de sosem fogad el egy fillért sem.

Szerintem lehet hogy elkérné, mivel gondolom alkalmanként 4000.- akkor a tarifája.

2012. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nem tudtok valahogy bemenni hozzá inkább?
2012. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Pláne ha fix tarifája van. Ha jobban van a gyerkőc és szép idő van sétáljatok egyet. összekötitek a kellemest a hasznossal, persze ha lehetséges.
2012. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért nem tudtok bemenni hozzá?
2012. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

másik szomszédfaluba van a doki

kocsink most nincs

rokonaink messze laknak

ennyi

2012. nov. 9. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:

El fogja kérni!

Várnék mondjuk a jövő hét közepéig, és ha nincs tünete, akkor egyértelműen nincs szükség már az orvosra, ha továbbra is vannak tünetek, akkor ha nem tudom megoldani a bevitelt, természetesen kihívnám 4000,- forintért.

2012. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen el. Legfeljebb ha van utógondozás akkor kevesebbet.

De ha lenne kocsitok abba is tankolni kellene.

Így kényelmesebb, és csak a különbözet a + .

2012. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!