Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám náthás, simán csak...

A babám náthás, simán csak folyik az orra és szívom, cseppentem, kezelem neki. Ha elfertőzödne vagy nem szakadozna fel neki vagy rámenne vmilyére, akkor azt észrevennénk?

Figyelt kérdés
pl sír, lázas, köhög, hörög, zöld az orrváladék
2012. nov. 9. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
jól csinálod!lényeg hogy szívod neki rendszeresen így nem tud rámenni a fülére. de orvos látta ugye?kapott rá gyógyszert!
2012. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

látta doki, mert belázasodott, de már jól van. CSak érdekel, hogy hogy is van ez. De a dokit is megkérdem majd.

Amúgy nem rég rakott fel vki kérdést, hogy sima orrfolyással vigye e el a babát dokihoz és egyértelmű nemek jöttek.

2012. nov. 9. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
A zöld orrváladék bakteriális fertőzésre utal, arra már antibiotikumot szoktak felírni. Ha rendesen kapja a gyógyszert, és megszabadítod a váladéktól, akkor jó eséllyel semmiféle szövődmény nem fog kialakulni, ne aggódj!
2012. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A kisfiam csak náthás volt, először vízszerű, majd sűrű fehér váladékot szívtunk ki az orrából, láza nem volt, nem köhögött. Nm vittem orvoshoz, kapta a Fenistil cseppet, és a Kalcimuscot, plusz Nasivin orrcseppet. 5-6 nap alatt teljesen meggyógyult, azóta már eltelt 2 hét, és semmi baja azóta sem. A mi esetünkben tehát tényleg nem kellett orvoshoz vinni, ráadásul ő már 21 hónapos. A ti esetetek más, jól tetted, hogy elvitted a dokihoz, biztosan hamarosan meggyógyul ő is! Jobbulást!
2012. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szerencsére gyógyulóba van, nem kellett antibiotikum

csak elméleti szinten kérdeztem, hogy mire figyeljek

2012. nov. 9. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan volt, hogy alig folyt a nózija, egyszercsak ráment a fülére. Viszont nem lehetett rajta látni semmit, nem gyűrte a fülét, csak ordított egész nap és éjjel. Azt hittem, hogy a fogával szenved (az is jött közben). 3 nap múlva kifakadt a füle, gennyes fülgyulladás. És még szerencsénk is volt.
2012. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!