Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos kisbabám sírva...

3,5 hónapos kisbabám sírva alszik el minden alkalommal. Normális ez?

Figyelt kérdés

Minden ébredés után tisztába teszem, szopizik (szerintem eleget), majd kb 1-órát játszom vele és mikor látom hogy elkezd nyűgös lenni, dörzsölni a szemét, ásítozni, akkor a karomba fektetem, énekelek neki 2-3 altatót, közben sétálunk és leteszem az ágyba. De elkezd nagyon sírni, néha sikítva. (Ha csak egyszerűen leteszem az ágyba szintén sír) Általában 2-5 percet sír és "belealszik". Mostanában gyakran van, hogy még 20 percen keresztül felsír-majd pár percig csöndben szuszog csukott szemmel, majd megint felsír. Sőt gyakran egy alvásciklus (30-45 perc) után felsír 4-5 percre majd visszaalszik.

Újszülöttként szopizás közben mindig elaludt, de mire a kiságyba tettem felsírt és ugyanígy próbáltam elaltatni, és ugyanígy sírva aludt el.

Első babám, külön szobában alszik, általában jókedvű, korához képest jól fejlett fiúcsecsemő, 3-4 óránként szopizik, éjjel 5-6 óránként.

Szerintetek mit csinálok rosszul?

Mit tehetnék hogy javuljon a helyzet?



2012. nov. 9. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


SAJNOS NEM TUDOM A KERDESEDRE A VALASZT,DE EGY CIPÖBEN JARUNK.KIVANCSIAN VAROM AZ ÖTLETEKET.

2012. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt kérdeztem nemrég, csak annyi különbséggel hogy az én babám már 9 hónapos lesz. Szinte mindig sírva alszik el sajnos és ez így megy kicsi kora óta. Ő egy ilyen nehezebben elalvó típus.
2012. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!