Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? Ha leteszem...

Ez normális? Ha leteszem 3hetes babámat a kiságyba nem tudja egyenesen megtartani a fejét mindig elfordúl vagy jobbra vagy balra! Ez minden kisbabánál igy van? Fotókon nem ugy tűnik!

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt úgy érted hogyha háton fekszik úgy nem tartja egyenesen?mert nálunk is ez volt a kisfiamnál.elvittem Dévényes tornászhoz, 3 alkalom alatt kikezelte ezt belőle.még nagyon kicsi,szerintem várj vele 2-3 hetet,ha nem javul,lehet érdemes neked is megmutatni vkinek.
2012. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húgom kisfia pár hónap alatt magától kinőtte. Később más miatt volt Dévény tornásznál, de nem kellett neki járnia, mert mondták, hogy minden ok vele. Most 5 hós, és nagyon ügyes. Ide-oda forog, kitámasztja magát, erős és fifikás.
2012. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ezt csinálta még 2 hónaposan is, sőt, ő az egyik oldalt jobban is preferálta. Ortopéd orvos látta, azt mondta, játsszunk vele a másik oldalról is, közelítsünk onnan, fordítsuk meg a kiságyban. 1-2 hét alatt rendeződött a dolog, utána már középen is tudta tartani a buksiját.

Egyébként kicsit lassabb a mozgásfejlődésben az átlagnál, most már 6 hónapos.

2012. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt csinálja és 2 hónapos!Nekem azt ajánlották hogy tegyem rá egy takaróra,állítsam be a fejét és támasszam ki mind2 oldalról.És néha úgy marad,néha meg kisimítja a takarót alatta,ezért oda kell figyelni rá!
2012. nov. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már nagyon ügyesen megtartja a kis fejét!:) 5hetes elmúlt
2012. nov. 22. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!