Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.8 honapós fiam nem...

S. O. S.8 honapós fiam nem eszik meg semmiféle zöldséget. Mit tegyek, kérlek adjatok tanácsot, mit adjak helyette?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
És ez miért SOS?
2012. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Szia!


Nem tudom te milyen zöldséget adsz már a fiadnak. De ha már adsz neki cukkinit akkor én tócsnit csinálnék neki pl egy köretnek.

Bár lehet még tojást nem eszik de leírom neked, hogy ugyan úgy kell megcsinálni mint krumpliból csak értelem szerűen cukkinit teszek bele. Meg úgy darabolom össze a husikat, hogy a zöldséget eltakarja és akkor legalábbis az én lányom20 hónapos gyönyörűen megeszi.

2012. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, ne adj neki, még olyan picike. Adj neki olyat, amit szeret, néhanapján pedig próbálj meg újra valami zöldséget.

Nem kell erőlködni ezen egy 8 hósnál.

2012. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De akkor mit kapjon?

reggel este így is tápszer kap, mit adjak neki délután h felkel?mert délelőtt kap gyümölcsöt...

2012. szept. 2. 15:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Még gyümölcsöt vagy tejpépet vagy gabonapépet, nem kell a zöldséghez ragaszkodni, ezer más lehetőség van
2012. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia, nekem sem szereti magában a zöldséget, de ha gabonapépbe keverem (pl milumil sinemil) megeszi.
2012. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Az én kislányom 1éves, ő sem eszi a zöldséget. Én szoktam sütőtököt főzni neki, azt megeszi, mert édes, és a cékla is. A gyümölcsöt szereti? Én feles zöldség, feles gyümölcs, mondjuk alma, barack főzok neki, úgy megette. De főzhetsz almát-krumplit husival, vagy bármilyen gyümölccsel kombinálhatod a krumplit, rizst, így kiadòsabb. Erőltetni nem kell.
2012. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyan készíted el? Én csinálok neki sajtos krémleves szinte mindenből megáztatom benne a kenyérkockákat észre sem veszi hogy zöldség!Sűrűben csinálom és rá teszem a tésztára vagy húsra.Főzők neki kézzel ehető dolgokat azt nagyon élvezi hasábokra vágott sárgarépa,karfiol rózsáira szedve,brokkoli..stb Csinálok neki gyümülcs levet ebbe csak a sárgarépa jó,de nagyon szereti
2012. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. nálunk is 8 hósan kezdődött el az hnem akarta megenni a zöldséget. Előtte megette. Kb. két hónapig küzdöttem vele. Próbáltam mindent: bébiételt, saját készítésűt, semmi. Belekevertem gyümölcsöt, uyg megette. Egyre csökkentettem a mennyiséget, de kellett beletennem mindenképpen gyümit. És egyik napról a másikra megette. lehet h korábban is megpróbálhattam volna csak zöldséget adni.
2012. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!