Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2-3 hónapos kortól...

Akinek 2-3 hónapos kortól alszik éjjel a babája, az később is így maradt?

Figyelt kérdés
3 hós, 1 hetesek a babáim, kb. 1 hónapja este 10-től fél 7-7-8-ig alszanak kb. Kisfiam 2-3x kelt hamarabb ez idő alatt, 5 óra fele. Ez már így is marad, nem esznek éjszaka többet? (Tudom lesz fogzás, meg bizti néha felébrednek, csak a kaja miatt kérdem, mert hallottam "visszaesésről").
2012. nov. 10. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkét gyereknél így maradt, csak akkor kelnek, ha betegek, vagy ha jön a foguk. Egyébként elég változó ez, mert a növekedési ugrások idején előfordulhat, hogy éjszaka is kelnek, mert éhesek.
2012. nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk nem. A lányom 1 hónapos korától kezdve kb. féléves koráig szuper éjszakai alvó volt, aztán "elromlott". Igaz, ebben a fő ludas szerintem a beköszöntő kánikula volt, amire mostanában ugye nincs túl nagy esély :-))
2012. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem maradt így, 6 hónapos korától újra ébredt.
2012. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 21 hónapos, 4 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat. Előfordul, hogy felsír éjszaka, de azonnal vissza is alszik. Enni nem kér, cumiját, innivalóját megtalálja, emiatt még sosem kellett felkelnem hozzá. Fogacskák miatt is egyszer-kétszer keltünk, de némi "dajkákás" után simán visszaaludt. Úgyhogy elmondhatom, hogy szerencsések vagyunk, még soha nem kellet "éjszakáznunk" vele.
2012. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A lányom 2hóstól átalussza az éjszakát (este 6-7től reggel 7-8ig) Most 8 hónapos és még mindig átalussza, csak annyi különbséggel, hogy este 7-8tól reggel 7-8ig... Mostanában heti 1× max. 2× felsír éjjel, de rögtön vissza is alszik! Remélem így marad és nem borul fel a "rendszer"! :DD

Szerintem kezdenek átállni, nem hiszem, h ennének már éjjel, max. ha felkelnek és nagyon sírnak (éhes sírás), akkor etesd meg, de szerintem így fog maradni! :)

2012. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem úgy maradt, hathetes volt, mikor először átaludta az éjszakát, este 10-től, hajnal 5-ig aludt.

Négy éves már, és alszik, mint a bunda.

2012. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen este 10-től 5ig aludt, de 3 hónapos korában volt egy növekedési ugrás, akkor 2 hétig még egyszer ébredt hajnalban, utána megint este 8tól reggel 5ig aludt, de most 5 hónaposan megint felkel 2-kor enni...

Remélem neked végig alszanak :)

2012. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónaposan egyik napról a másikra este 10-tôl reggel 6-ig aludt. Ma már 3 éves és a mai napig átalussza az éjszakákat, ez alól csak az kivétel, ha lázas beteg, fázik, izzad. Még fogzáskor sem kelt éjszaka, max felsírt, de vissza is aludt rögtön. Mostanság este 9, de inkább fél 10 fele alszik el és reggel fél 7 - 7 körül kel. Mióta átalussza az éjszakákat soha sem kelt evés miatt.
2012. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én fiam már újszülötten 7 órát aludt egyhuzamban és 3 hósan már ős is legalább 10 órát, most 18 hónapos, de semmi gond nem volt azóta sem az elvással, most 14-15 órát alszik éjjel ébredés nélkül.
2012. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hsz-okat. Remélem így is marad. Tegnap este fél 10kor, ill. 10-kor (lányt én tettem hamarabb ágyba, fiút férjem később) ágyba kerültek, kisfiam nemrég felsírt, de csönd van most. Tegnap hamarabbra hoztam a fürdetést fél órával.
2012. nov. 11. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!