Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sedatif Pc bevált nektek...

Sedatif Pc bevált nektek alvásproblémára?

Figyelt kérdés

Sok mindent kipróbáltam, de semmi nem segített igazán. 15 hónapos babám éjszakai alvása katasztrófa, sokszor ébred, nyöszörög, forgolódik sehogy sem jó neki. Nem fázik, nincs melege stb. Nappal nincs gond, akár 2 órát is alszik egyhuzamban.

Megéri kipróbálni?


2012. nov. 10. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálhatod hátha nektek beválik,de az én lányomnál semmit nem ért!:(
2012. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bevált. 2 hétig adtam, ezalatt elértük azt, hogy csak egyszer ébred, majd pár hét után átaludta az éjszakát. Az is igaz, hogy akkor váltottunk ágyat neki, ahová mellé tudtam feküdni elalvásához, ez megnyugtatta, és jól aludt utána.
2012. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is bevált, majdnem 2 csomag elfogyott, mire beállt az alvása. 10-11 hónapos volt akkoriban a fiam.

Reggel-este adtam neki 1-1 tablettát feloldva.

2012. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem segített.
2012. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is bevált, tulajdonképpen már 2 éjszaka után lehetett érezni a pozitív hatást. Már minden mást kizártam: nem volt éhes, nem volt szomjas, nem volt kakis, nem volt pisis, nem fájt a hasa, nem volt melege, nem fázott, de 15 percenként fent volt. Már azt hittem, megőrülök. Rögtön az első este, mikor megkapta, ritkult az ébredések száma, a második éjszakára sokkal jobb lett, a harmadik éjjelre elmaradtak a felkelések. Próbáld ki, nem veszítesz vele semmit. Homeós bogyó, ártani nem tud.
2012. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!