Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a pici fiam a nappalt...

2 hetes a pici fiam a nappalt végig alussza de éjjel fent van. Mit tegyek hogy éjjel aludjon?

Figyelt kérdés
Felcserelte a napszakot :-( valaki tudna tanácsot adni? Vagy mindig ez lesz?

2012. nov. 10. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd szépen megfordul ez.

Addig meg pihenj napközben, amikor alszik.

2012. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokmindent nem tudsz csinálni.

Az egyetlen hogy biztos vagy benne hogy eleget eszik napközben a babád. Amit kipróbálhatsz hogy napközben világosság legyen neki, éjszaka meg korom sötét.


mindig nem lesz, de ha anyatejes akkor az elsö 3-6 hónapban elég valószínü.

2012. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nappal nem hagytam 4 óránál többet aludni, nem csináltam teljes sötétséget, csak félhomályt, és minden normál hangerőn ment, nem suttogtunk ( erre nem is tudtam volna rávenni a másfél éves nővérkéjét). Este nem pelenkáztam, csak ha kakis volt a pelus, és csak éjjeli fényt használtunk a szoptatáshoz. Pár nap alatt gond nélkül átállt. A védőnő is ezeket tanácsolta, ja és persze nem akadt ki a pici sem, csak rájött, hogy csendben, sötétben jobb aludni. :)
2012. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebbe a cipőbe járunk. Nem tudsz semmit csinálni, magától át fog állni. Nálunk a tegnap éjszaka már javulást hozott. Szoptatás után nappal már nem aludt el rögtön, hanem fenn volt még másfél órát, ma úgyszintén többet ébren volt nappal. Remélem javulgatunk tovább. Türelem.
2012. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Ige na védőnőnk nekünk is mondta hogy éjjel ne pelenkázzam csak ha bekakil.Meg hogy éjjel ne legyen világos a szobába épp hogy csak egy pici fény legyen az etetéshez.

Nappal egyáltalán nem suttogunk sőt... mellette porszívózok ő meg alszik :))

remélem átáll nekünk is.

2012. nov. 10. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták: éjjel sötét, peluscsere, "duma" nincs, nappal meg zajlik az élet. És max 4 óránként kaja, vagyis akkor fel kell ébreszteni. Tudom nem esik jól felébreszteni, de azért nem árt egy kicsit terelgetni, hogy hamarabb átszokjon a nappali létre.
2012. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!