Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész éjjel cicizni akar 4...

Egész éjjel cicizni akar 4 napos babám, de a nappalt meg szinte végigalussza, normális ez?

Figyelt kérdés
Nappal van hogy 3-4 órát is alszik, éjjel felet sem, szinte csak a cicivel a szájában. Normális ez így, mit csináljak, mert a bimbóim már elég sebesek és éjjel nem tudom sokáig rajt hagyni, nehogy felázzon, de ha nem cicizhez akkor sír:-(
2011. aug. 30. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nappal egy rugalmas napirendet bevezetni, pl reggel felébred szoptatod, tisztába teszed, játszotok nézelődik, aztán leteszed aludni, de ne hagyd másfél-két óránál tovább (finoman szöszmötölj körülötte) Ha nappal kialussza magát, éjjel lesz fenn (felcseréli a napszakokat) Cumit próbáltál neki adni (lehet h megköveznek itt érte, de ha már sebes a mellbimbód és egyértelműen komfortcicizik, akkor én a helyedben megpróbálnám)
2011. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, valószínűleg felcseréli a napszakokat. Napközben ha már aludt két -2,5 órát akkor finoman ébreszd fel , tedd tisztába és szoptasd meg. Pár nap alatt át fog állni a szervezete.Éjszaka ne kapcsolj nagy lámpát,csak valami ki halvány fény legyen a szobában szopizásnál és ne beszélj hozzá sokat, h érezze most valami más.Így megszokja, h éjszaka nincs játék , beszélgetés, csak gyors evés és alvás.
2011. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, oka még lehet h mivel napközben sokat alszik így keveset eszik és ezt éjjel be akarja pótolni,így tényleg próbáld meg napközben többször etetni. védőnő
2011. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a tippeket.megprobalom akkor kelteni.
2011. aug. 30. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!