Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babának Espumisan csepp?

6 hetes babának Espumisan csepp?

Figyelt kérdés

A gyerekorvos ajánlására tegnap vettem. Az van ráírva, hogy minden evés elött vagy után 25 csepp. Kicsit sokallom ezt a mennyiséget. Én azt hiszem csak napi 1x fogok 25 cseppet adni neki.


Egyébként nektek bevált?


Köszii


2012. nov. 10. 14:13
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
Minden szoptatás előtt kapott 25 cseppet.Nem olyan sok az.Nekünk bevált
2012. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Igen, valahol gondolom h nem sok, hiszen nem mernék ajánlani/ forgalmazni ha bármi bajt okozna egy ekkora mennyiség. Akkor azt hiszem megpróbálom szépen lassan ezt a mennyiséget..
2012. nov. 10. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegény ahogy megszületik haza viszem és Én már bisztos,hogy adom neki:-)))))))A másik babánál bevált Tényleg nagyon jó .
2012. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :) Akkor ezek szerint nem rossz dolog :)
2012. nov. 10. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta 1 hós korától adjam ezt,addig meg Infacol volt.Egyébként a napi 1-el nem érsz semmit,mert a lényeg h az akkor megevett tej után csökkentse a gázgépződést,és azért kell minden evés előtt adni nekik.Nekünk is bevált,de szerencsére már "kinőtte" a hasfájást.2 hónapos
2012. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!