Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napos babának Infacol vagy...

11 napos babának Infacol vagy Espumisan csepp?

Figyelt kérdés
Sziasztok!11 napos ma a kisfiúnk és úgy tűnik hasfájós és emésztési problémákkal küzd.A tünetek az esti órákra erősödnek és alig tudjuk elaltatni annyira szenved.Rúg,kapál,megfeszíti magát és keservesen sír.A gyermekorvos az Infacol szedését javasolja,viszont néhányan az Espumisanra esküsznek.Ki melyiket ajánlja?Melyik hatásosabb?Köszi a segítséget!
2011. jún. 14. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyik babának ez, másiknak az...

Hiába hasonló az összetétele, nekünk nem jött be az Espumisan, viszont az Infacol segített egy kicsit.

Bár, ha őszinte akarok lenni, akkor csak az idő múlása segített.

2011. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az infacol jött be kb.5 nap mire hatott! Az Espumisant nem próbáltam mert nekem azt mondta a doki is meg a védőnő is hogy azt inkább csak 10-12 hetes kortól ajánlanák!
2011. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia!azén fiam 6 hetes és egy napos kora óta hasfájós brutál módon:( sajnos nekünk egyik sem segített semmit nagyon bizakodva vártam h 4 hetes legyen h a gripe watert kipróbálhassuk mert rengetegen dicsérik!erre hiánycikk mindenhol most találtam a teszveszen vettem láss csodát végre segített:)én azt ajánlom szerezz be mielőtt elfogy ismét!!
2011. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gripe Watertől még jobban üvöltött a babám, de persze mások a babák is, lehet, hogy nektek bejön. Ezt 4 hetes kórtól lehet használni, de az Infacolt, Espumisant már előbb is. Én nem hallottam olyat, hogy az Espumisant csak 10-12 hetes kortól lenne adható.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán valamivel jobb az infacol. Ezt most próbáltam ki, és máris jobb, mint az Espumisan volt. De mivel itt többen írták, hogy picikéknek jobb az infacol, próbáld ki azt előbb. Ha nem használ, még mindig ott az espumisan.
2011. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindkettő hatóanyaga ugyanaz. milligrammra pontosan.
2011. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15:03-nek: és ennek ellenére mégsem úgy hat mindkettő az egyes babákra.
2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen, valószínű a segédanyagok másak, vagy nem tudom...

nekünk semmi se használt

2011. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Infacollal kezdjük,aztán majd meglátjuk.

Csak reménykedni tudunk,hogy segíteni fog!

2011. jún. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!