Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fedezhetjük fel a...

Mikor fedezhetjük fel a fogacskát?

Figyelt kérdés

Kislányunk 3 napja de eddig is de most főleg 3 napja nagyon nyálzik és őrölten tömködi a szájába a kis kezecskéjét.

Iszonyu hisztis ,csak kézben marad el, de azt is csak ugy ha állunk vele, már 4 este kúppal alszik el annyira sír, hője 37 fok ,csak egyszer volt hasmenése.

rágókát adtunk neki, meg dörzsölgetem neki gézlappal ,Gengigéllel, meg Dentinoxal, mást mit tehetek??

Már reménykedem hogy hamarosan kibujik a fogacskája , a barinőmnek 4,5 hósan jött ki !!

Nagyon fejlett kiscsajszink van jó nagy súllyal született ,3600gr-mal!

Ugye hogy nem olyan korai eza fogzás?

Mikor leeht ebből fogacska? előre is köszönöm a válaszokat Nikol


2012. nov. 11. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár naptól kezdve lehetnek akár hetek is. Mennyi idős? (Ja, és a 3600gr nem számít jó nagy súlynak!) A hosszú időn át tartó kúpozás árthat, azt ugye tudod? Beszélj a gyerekorvossal, hogy ajánljon valamit.
2012. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak 2x adtam kúpot,és igenis szép súly a 3,5 kg mindenki mondta és én is ugy tudom,bár könnyebben szültem,mint a fiamat őt 8 óra alatt,lányzómat meg 2,5 óra alatt!
2012. nov. 11. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak 2x adtál neki kúpot, akkor hogy lehet, hogy:" már 4 este kúppal alszik el "? És te azt írtad, hogy jó nagy súllyal született, nem azt, hogy szép súllyal. Mert a jó nagy súlyú babák 4kg felett kezdődnek... (Nekem is 3600gr-mal született a lányom...)
2012. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és írd már le végre, hogy mennyi idős, mert valószínűleg könnyeben is tudnék segíteni! Pl homeopátia? Esetleg kérdezd meg a gyógyszertárban van e helyileg kikevert ecsetelő ami jó erre. Nálunk van, ezért írom, hogy lehet nálatok is lehet ilyet kapni.
2012. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 hónapos!de ne a súlyáról osszátok már az észt!hanem amit kérdeztem!köszi!És 2 este nurofent kapott 2 este meg kúpot!egész pontosan!Egyébként irtam azt is hogy mivel kezelem neki,én azt szeretném megtudni hogy kb mikor jöhet neki ki!Nem hiszem el hogy nem lehet ide ugy irni hogy ne kössenek az emberbe!
2012. nov. 11. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!