Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van ez a hirtelen...

Miert van ez a hirtelen valtozas? 5 napig 13 hos kislanyom egyszer ebredt fel egesz ejszaka teaert, de ket napja meg megint 4,5,6 szor is felsir de nem mindig kell neki tea. Nem latok fogacskat ami ki akar bujni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ennyi idős a kislányom. Szerintem a foga jön. A négy hátsó kint van neki? Az egyik lehet a bűnös. Nekünk ott van a nyakában a borostyánlánc, észre sem vesszük a fogzást. Azért gondolok a fogra, mert írtad, pár napig nem, aztán most megint ébred.

2009. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.koszike a valaszt.nincs kint a negy hatso fogacskaja csak a negy elso ketto lent es ketto fent.es honnan tudhatom meg hogy tenleg a hatso fogacska bulyik? meg tudom nezni ugyertem latszik ha tenleg ott van?
2009. nov. 4. 22:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos vagyok benne hogy nem a foga mert meg mindig nem latszik semmi sehol. de akkor mi ? nem beteg egszseges kislany.
2009. nov. 13. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk se látszott,aztán egyszercsak ott volt.Pedig nem is volt duzzadt az inye.
2009. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!