Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KUBU csak és kizárólag 24...

KUBU csak és kizárólag 24 óráig tartható el felbontás után a hűtőben? (Ez van ráírva) ÉS minden nap kb 300ml-t megihat egy másfél éves?

Figyelt kérdés
24 óra alatt nem fogy el a nagy 900 ml-es - még higítom is - , a kicsit meg nem éri meg megvenni, nagyon drága .. már próbáltam később is, megkóstoltam, semmi baja nem volt se ízre, se állagra, se szagra. fél napot még rá lehet húzni vajon? Mik a tapasztalatok?
2012. nov. 11. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2 napig hagyom. Sosem volt vele gond, nem romlik meg.

És ihat annyit a picid, ez nem árt neki sőt...

2012. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2-3 napig nyugodtan tárolhatod hűtőben, bár én mindig előtte megkóstolom mielőtt adnék belőle.
2012. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jó mindennap adni.Sogornőmék lánya itta kicsinek mindennap,és "besárgult" a sok répától.Egy időre a gyerekorvos le is tiltotta a róla.
2012. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3napot nem merném, de akkor másfél napot még hagyom, az idő alatt elfogy, max besegítek :) én sem éreztem rajta semmi különöset. Azért adom a KUBU-t mert a teát cukor nélkül/minimális cukorral sem issza a kislányom, vizet csak keveset amióta megkóstolta (ezt elrontottam :() "gyümölcs"levet meg nem veszek neki teli van cukorral. ezt meg jól felhigítom és étkezések alkalmával kapja, közötte vizet adok. Remélem ennyitől nem sárgul be. A legjobb egyébként az lesz ha veszünk egy gyümölcscentrifugát
2012. nov. 11. 22:46
 5/5 A kérdező kommentje:
És persze köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 11. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!